reklama

Borek podziękował Borucowi

Mateusz Borek
@BorekMati
16:17 • 01 Mar 2017
@ArturBoruc 🇵🇱🔝⚽👏🇵🇱 Dzięki za emocje przez te wszystkie lata. MŚ 2006 i ME 2008 - klasa światowa. Żaden komentator nie zapomni.👍👊
źródło:twitter.com
reklama

Lookman wspomina gola z meczu z City

Oglądałem tego gola już ze 100 razy. Kiedy dostałem piłkę pomyślałem: 'Skoro jestem sam na sam z bramkarzem, to czemu miałbym nie strzelić?'. Po golu byłem tak zszokowany, że nie uśmiechnąłem się, dopóki nie zszedłem z boiska. Chyba nie ma niczego lepszego niż gol w debiucie. Koledzy i sztab szkoleniowy bili mi brawo, gdy wszedłem do szatni, a potem podpisali moją koszulkę. To było coś wspaniałego.
Ademola Lookman, napastnik Evertonu za:fourfourtwo.com

Dramatyczny koniec sobowtóra Vardy'ego

Dramatyczny koniec sobowtóra Vardy'ego
Sobowtór Jamiego Vardy'ego Lee Chapman zdradził, że został oszukany przez swojego agenta, który przelewał pieniądze za występy na konto nie należące do Chapmana. Do tego poważnie ucierpiała reputacja byłego pracownika poczty (tym trudnił się Chapman zanim ruszył w trasę jako sobowtór gwiazdy Leicester City), którego w pewnym momencie miał dość nawet sam Jamie Vardy. Skończyło się blokadą na Twitterze i aferą, którą rozpętał agent Chapmana, gdy opowiedział o całej historii "The Sun". - Mogłem zostać na poczcie i zarobić więcej. Teraz muszę pracować sześć dni w tygodniu, bez przerwy, z nadgodzinami, żeby znowu być w tym miejscu, w którym byłem. Martwię się o moją reputację. Nie obchodzą mnie pieniądze. Gdy jesteś pracownikiem poczty i nagle zaczynają się tobą interesować media to, co na ten temat wiesz? Nic nie wiesz - podsumowuje swoje pięć minut Chapman. - Jest jednak coś, co było dla mnie ważniejsze niż tytuł mistrzowski dla Leicester. To wspólne świętowanie z ukochaną drużyną. To będzie ze mną już zawsze. To była jedna z chwil mojego życia - wspomina sobowtór Vardy'ego.
za:90min.com

W taki sposób Joaquin widzi Messiego

W taki sposób Joaquin widzi Messiego
Kiedy miałem Messiego naprzeciwko siebie, to odniosłem wrażenie, że kiedy będzie chciał sobie pie**olnąć gola i wygrać mecz, to go wygra. A moi koledzy czasami opowiadali mi, że na treningach Barcy było tak samo. Kiedy Messi się wkurzał, bo ktoś mu sprzedał kopniaka albo coś innego, to mówił: 'Dobra, strzelę wam teraz cztery bramki i się skończy'. I tak robił. W meczach jest tak samo.
Joaquin, piłkarz Betisu za:program 'Mi casa es la tuya'
reklama

Każdy z nas tak miał w szkole

Każdy z nas tak miał w szkole

Higuain porządnie uciszył hejterów

Higuain porządnie uciszył hejterów

Boruc nie był jednym z najlepszych?

Paweł Czado
@PCzado
14:25 • 01 Mar 2017
A.Boruc to świetny bramkarz. Ale gdy słyszę, że był jednym z najlepszych w kadrze - nie wierzę. Na Śląsku widzę przynajmniej dwóch lepszych
Dziennikarz Paweł Czado twierdzi, że Artur Boruc nie był jednym z najlepszych bramkarzy w historii reprezentacji Polski. Na Śląsku znaleźliby się legendarni bramkarze, którzy byli lepsi od golkipera Bournemouth. Zgadzacie się?
źródło:twitter.com
reklama