reklama

Sterling żartuje z Sane

Sterling żartuje z Sane
The German Harry Potter @calvinklein sign him up!!!!!😂😂😂👌👌😂✂️✂️😂😂😂 @sterling7
Raheem Sterling wrzucił na Instagrama fotkę Leroya Sane z prześmiewczym podpisem: "Niemiecki Harry Potter. Calvin Klein, zakontraktujcie go!!!"
źródło:instagram.com
reklama

Sampaoli nie myśli o pracy w Barcelonie

Sampaoli nie myśli o pracy w Barcelonie
Praca w Barcelonie? Na to pytanie nie ma odpowiedzi, ponieważ taki temat nie istnieje. Nie mam pojęcia, co mówi się na ten temat. Na tym etapie sezonu mowa o ewentualnych kandydatach jest bez sensu. Jestem związany ze sportowym projektem Sevilli do śmierci.
Jorge Sampaoli za:skysports.com

Bońkowi dostało się za tweeta

Bońkowi dostało się za tweeta
Kilka dni temu Zbgniew Boniek napisał na Twitterze, że 'choć Juventus ma z przodu fantastycznych piłkarzy, to obecnie lepszy futbol grają ekipy Romy i Napoli'. Teraz w wywiadzie dla włoskiego Radio Crc zdradził, że został za swoje słowa zbesztany przez swoich przyjaciół z Juventusu.
za:calcionapoli24.it

Rzeźniczak podsumował plany Lecha

Rzeźniczak podsumował plany Lecha
reklama

Fellainiego nie chcą nawet w Chinach

Fellainiego nie chcą nawet w Chinach
Oferowano nam Marouane Fellainiego, ale powiedziałem jego agentowi, że szukamy piłkarzy o innym profilu i do transferu ostatecznie nie doszło.
Fabio Cannavaro, trener Tianjin Quanjian za:101greatgoals.com

Początki wielkiego Ronaldo

Początki wielkiego Ronaldo

Suarez podsumował CR7

Suarez podsumował CR7
Cristiano to wielki piłkarz i zawsze to mówiłem. On jest jak maszyna, która stawała się coraz lepsza wraz z upływem lat. Posiada wiele zalet.
Luis Suarez za:program 'El Transistor'

Największy żal Luisa Suareza

Największy żal Luisa Suareza
Rzeczą, której najbardziej żałuję w całym moim życiu jest to, że nie chodziłem do szkoły. Mógłbym wtedy być lepszym przykładem dla swoich dzieci i ich przyszłości.
Luis Suarez za:@JuanG_Arango

Wdowczyk trenerem Piasta Gliwice

Wdowczyk trenerem Piasta Gliwice
Nowym trenerem pierwszej drużyny Piasta Gliwice został Dariusz Wdowczyk. 54-letni szkoleniowiec związał się z Niebiesko-Czerwonymi umową obowiązującą do końca czerwca 2018 roku z opcją rozwiązania w przypadku spadku z Ekstraklasy.
za:piast-gliwice.eu

Szokująca przyśpiewka po upadku Torresa

Po dramatycznie wyglądającym upadku Fernando Torresa, grupa najbardziej radykalnych kibiców Deportivo zaczęła wyśpiewywać skandaliczną przyśpiewkę. Podczas gdy lekarze ratowali napastnika Atletico, ultrasi zaintonowali: "Jeśli umrze, to co z nim zrobimy?". Reszta kibiców obecnych na stadionie błyskawicznie zareagowała zagłuszając idiotyczną przyśpiewkę gwizdami.
za:futbol.as.com

Hat-trick Bońka w meczu z Belgią

61. urodziny Zbigniewa Bońka to doskonała okazja na przypomnienie jego legendarnego występu w meczu z Belgią na mistrzostwach świata w 1982 roku!
źródło:youtube.com

Fernando Torres opuszcza szpital

Fernando Torres opuszcza szpital
źródło:@davidjaca

Z Torresem jest już wszystko w porządku

Z Torresem jest już wszystko w porządku
Tomografia komputerowa czaszki i odcinka szyjnego kręgosłupa wykluczyła jakiekolwiek zmiany chorobowe lub urazy u Fernando Torresa. Piłkarz opuścił już szpital, w którym spędził ostatnią noc po silnym uderzeniu głową w meczu z Deportivo. Jak informuje Atletico, lekarze zalecili Torresowi dwudniowy odpoczynek.
za:atleticodemadrid.com, bbc.com

Uspokajająca wiadomość Torresa

Uspokajająca wiadomość Torresa

Nie żyje Raymond "Kopa" Kopaszewski

Nie żyje Raymond
W piątek rano, po długiej chorobie, w wieku 85 lat zmarł Raymond "Kopa" Kopaszewski, legenda francuskiej piłki nożnej. Kopaszewski rozegrał 45 meczów w reprezentacji Francji, w których strzelił 18 goli. W karierze klubowej reprezentował Angers, Reims i Real Madryt, z którym zdobył trzy Puchary Europy. W 1958 roku został laureatem Złotej Piłki i wraz z reprezentacją Francji zdobył 3. miejsce na mistrzostwach świata w Szwecji. "Kopa" miał polskie korzenie. Jego dziadkowie wyemigrowali z Krakowa do Niemiec, skąd później przenieśli się do Francji.
za:lequipe.fr

Grosskreutz wylatuje z klubu przez bójkę

Grosskreutz wylatuje z klubu przez bójkę
Jak dowiedziało się Sky.de, VfB Stuttgart jeszcze dziś poinformuje o rozwiązaniu kontraktu z Kevinem Grosskreutzem. Bezpośrednim powodem rozstania jest bójka, której uczestnikiem był piłkarz kilka dni temu. Będący pod wpływem alkoholu Grosskreutz został na tyle mocno pobity, że trafił do szpitala. Wczoraj w klubie odbyły się rozmowy między władzami klubu a pomocnikiem, po których Stuttgart postanowił wyciągnąć konsekwencje wobec zawodnika.
za:sky.de

61. urodziny Zbigniewa Bońka

61. urodziny Zbigniewa Bońka
reklama