reklama

Ramos cenniejszy niż całe "BBC"

Ramos cenniejszy niż całe
reklama

Agent "Lewego" o transferze do United

Agent
Na początku tygodnia gruchnęła wiadomość, że Robert Lewandowski może stać się gwiazdą letniego transferu do Manchesteru United po tym, jak zaczęły oddalać się szanse na taki transfer Antoine Griezmanna. Na reakcję otoczenia piłkarza nie trzeba było długo czekać. "Czy którykolwiek czołowy piłkarz na świecie zgodziłby się być opcją rezerwową?" - skomentował to krótko Maik Barthel, jeden z agentów Lewandowskiego. Nie wiadomo dokładnie do czego odnosił się Barthel - czy do próby ściągnięcia Polaka zamiast głównego celu, Antoine Griezmanna, czy do ściągnięcia go do zespołu, w którym pozostałby Zlatan Ibrahimović, mający niepodważalne miejsce w pierwszej "XI" Manchesteru United. Jedno jest pewne: transfer Polaka do Anglii jest na tę chwilę praktycznie niemożliwy.
za:espnfc.com

Legendarna parada Hope Solo

Przy okazji Dnia Kobiet przypominamy jedną z najbardziej spektakularnych parad w historii kobiecego futbolu w wykonaniu Hope Solo z Meczu USA - Kanada z 2012 roku. Kobieta - kot!
źródło:youtube.com

Kibice mają już dość Wengera

Kibice mają już dość Wengera
reklama

Gra w "dziada" w drużynie PSG

Czasem na treningach stosuje się różne wariacje popularnej gry w "dziada" - PSG postawiło na współpracę między zawodnikami ;)

Od 7 lat ta sama historia...

Od 7 lat ta sama historia...

"Grosik" wspomina kumpli z Rennes

Friends Forever ❤️⚽️ @staderennaisfc @bencostil @phkonzen @pedro23mendes @mexersitoe @gf6_fernandes @pg_ntep7 @chkmbengue @brooklynnhabibou7 @kamilgrosicki10
źródło:instagram.com
reklama