reklama

ŁNP specjalnie z okazji Dnia Kobiet

Ekipa "Łączy nas Piłka" przygotowała specjalny filmik z okazji Dnia Kobiet. Wszystkiego najlepszego, drogie panie!
źródło:youtube.com
reklama

Frekwencja w ligach w sezonie 2016/17

Frekwencja w ligach 2016/17
Przed Wami pełne zestawienie 20 najsilniejszych europejskich lig i frekwencji na stadionach w rozgrywkach 2016/17. W podsumowaniu nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej Ekstraklasy!

Wymarzony finał Xabiego Alonso

Wymarzony finał Xabiego Alonso
Myślę, że finał Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem i Realem Madryt nie byłby zły. Myślę, że Real i Atletico to najsilniejsze drużyny w stawce i im później z nimi zagramy, tym lepiej.
Xabi Alonso za:Onda Cero

Enrique o Ronaldo i Brazylijczykach

Enrique o Ronaldo i Brazylijczykach
Kiedy zobaczyłem go w telewizji grającego dla PSV powiedziałem 'wow'. Potem przyszedł do Barcelony. Był najbardziej spektakularnym piłkarzem jakiegokolwiek widziałem. Robił rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Teraz przywykliśmy do oglądania Messiego, który potrafi przedryblować sześciu piłkarzy, ale wtedy nie. Był silny, to była bestia i dziecko w jednym. Był typowym Brazylijczykiem, tańczącym Sambę w szatni. Wspólnie z Giovannim zrobiliby muzykę ze śmieci znalezionych w koszu. Byli świetnymi tancerzami. Uwielbiałem tę atmosferę, feeling, który mają Brazylijczycy. Lubię mieć muzykę w szatni zespołów, które prowadzę. Piłka nożna to zabawa, a nie więzienie. Natomiast szanuję to, że kiedy niektórzy piłkarze potrzebują muzyki, inni wolą się koncentrować. Ronaldinho też kochał muzykę. Właściwie Rivaldo był jedynym Brazylijczykiem, który nie lubił muzyki".
Luis Enrique za:Four Four Two
reklama

Isco ucieka piłkarzom Napoli

Isco znalazł się między dwójką piłkarzy Napoli, ale uwolnił się spod ich opieki w świetnym stylu!

Ramos cenniejszy niż całe "BBC"

Ramos cenniejszy niż całe

Agent "Lewego" o transferze do United

Agent
Na początku tygodnia gruchnęła wiadomość, że Robert Lewandowski może stać się gwiazdą letniego transferu do Manchesteru United po tym, jak zaczęły oddalać się szanse na taki transfer Antoine Griezmanna. Na reakcję otoczenia piłkarza nie trzeba było długo czekać. "Czy którykolwiek czołowy piłkarz na świecie zgodziłby się być opcją rezerwową?" - skomentował to krótko Maik Barthel, jeden z agentów Lewandowskiego. Nie wiadomo dokładnie do czego odnosił się Barthel - czy do próby ściągnięcia Polaka zamiast głównego celu, Antoine Griezmanna, czy do ściągnięcia go do zespołu, w którym pozostałby Zlatan Ibrahimović, mający niepodważalne miejsce w pierwszej "XI" Manchesteru United. Jedno jest pewne: transfer Polaka do Anglii jest na tę chwilę praktycznie niemożliwy.
za:espnfc.com
reklama