reklama

Tymczasem kibice FC Barcelony...

Tymczasem kibice FC Barcelony...
reklama

Mourinho narzeka na stan murawy

Mourinho narzeka na stan murawy
Mam dużo do przemyślenia przed meczem z Rostowem, ponieważ spodziewałem się boiska bardziej nadającego się do gry. Latem zrezygnowaliśmy z rozegrania meczu w Chinach, ponieważ boisko znajdowało się w podobnym stanie. Analizowałem ich poprzednie spotkania z Bayernem, Ajaksem i Atletico i w każdym z nich murawa wyglądała na bardzo nadającą się do gry. Jestem bardzo zaskoczony tym, co tutaj zobaczyłem. Powiedziałem osobie z UEFA o moich obawach. Odpowiedział, że piłkarze są ubezpieczeni, więc to co się z nimi wydarzy, nie jest problemem.
Jose Mourinho za:goal.com

ŁNP specjalnie z okazji Dnia Kobiet

Ekipa "Łączy nas Piłka" przygotowała specjalny filmik z okazji Dnia Kobiet. Wszystkiego najlepszego, drogie panie!
źródło:youtube.com

Frekwencja w ligach w sezonie 2016/17

Frekwencja w ligach 2016/17
Przed Wami pełne zestawienie 20 najsilniejszych europejskich lig i frekwencji na stadionach w rozgrywkach 2016/17. W podsumowaniu nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej Ekstraklasy!
reklama

Wymarzony finał Xabiego Alonso

Wymarzony finał Xabiego Alonso
Myślę, że finał Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem i Realem Madryt nie byłby zły. Myślę, że Real i Atletico to najsilniejsze drużyny w stawce i im później z nimi zagramy, tym lepiej.
Xabi Alonso za:Onda Cero

Enrique o Ronaldo i Brazylijczykach

Enrique o Ronaldo i Brazylijczykach
Kiedy zobaczyłem go w telewizji grającego dla PSV powiedziałem 'wow'. Potem przyszedł do Barcelony. Był najbardziej spektakularnym piłkarzem jakiegokolwiek widziałem. Robił rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Teraz przywykliśmy do oglądania Messiego, który potrafi przedryblować sześciu piłkarzy, ale wtedy nie. Był silny, to była bestia i dziecko w jednym. Był typowym Brazylijczykiem, tańczącym Sambę w szatni. Wspólnie z Giovannim zrobiliby muzykę ze śmieci znalezionych w koszu. Byli świetnymi tancerzami. Uwielbiałem tę atmosferę, feeling, który mają Brazylijczycy. Lubię mieć muzykę w szatni zespołów, które prowadzę. Piłka nożna to zabawa, a nie więzienie. Natomiast szanuję to, że kiedy niektórzy piłkarze potrzebują muzyki, inni wolą się koncentrować. Ronaldinho też kochał muzykę. Właściwie Rivaldo był jedynym Brazylijczykiem, który nie lubił muzyki".
Luis Enrique za:Four Four Two

Isco ucieka piłkarzom Napoli

Isco znalazł się między dwójką piłkarzy Napoli, ale uwolnił się spod ich opieki w świetnym stylu!
reklama