reklama

"Lewy" wyskoczył w Londynie do klubu

Paparazzi przyłapali Roberta Lewandowskiego, gdy ten w nocy po meczu z Arsenalem udał się do londyńskiego klubu Tape by świętować wygraną. Zdjęcie błyskawicznie rozeszło się w internecie, jednak jak podkreśla wiele osób - wyjściu Polaka nie towarzyszyły żadne kontrowersje.
reklama

Załamany Bellerin po meczu z Bayernem

Załamany Bellerin po meczu z Bayernem
Jestem rozbity widokiem naszych fanów opuszczających stadion tak wcześnie. Koniec końców gramy dla nich, chcemy ich uszczęśliwiać i aby stali za nami. Teraz musimy zrobić wszystko aby tak właśnie było do końca sezonu. Teraz musimy im powiedzieć głośne "przepraszam".
Hector Bellerin za:arsenal.com

Tymczasem kibice FC Barcelony...

Tymczasem kibice FC Barcelony...

Mourinho narzeka na stan murawy

Mourinho narzeka na stan murawy
Mam dużo do przemyślenia przed meczem z Rostowem, ponieważ spodziewałem się boiska bardziej nadającego się do gry. Latem zrezygnowaliśmy z rozegrania meczu w Chinach, ponieważ boisko znajdowało się w podobnym stanie. Analizowałem ich poprzednie spotkania z Bayernem, Ajaksem i Atletico i w każdym z nich murawa wyglądała na bardzo nadającą się do gry. Jestem bardzo zaskoczony tym, co tutaj zobaczyłem. Powiedziałem osobie z UEFA o moich obawach. Odpowiedział, że piłkarze są ubezpieczeni, więc to co się z nimi wydarzy, nie jest problemem.
Jose Mourinho za:goal.com
reklama

ŁNP specjalnie z okazji Dnia Kobiet

Ekipa "Łączy nas Piłka" przygotowała specjalny filmik z okazji Dnia Kobiet. Wszystkiego najlepszego, drogie panie!
źródło:youtube.com

Frekwencja w ligach w sezonie 2016/17

Frekwencja w ligach 2016/17
Przed Wami pełne zestawienie 20 najsilniejszych europejskich lig i frekwencji na stadionach w rozgrywkach 2016/17. W podsumowaniu nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej Ekstraklasy!

Wymarzony finał Xabiego Alonso

Wymarzony finał Xabiego Alonso
Myślę, że finał Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem i Realem Madryt nie byłby zły. Myślę, że Real i Atletico to najsilniejsze drużyny w stawce i im później z nimi zagramy, tym lepiej.
Xabi Alonso za:Onda Cero
reklama