reklama

Taki skład uratowałby Barcelonę

Taki skład uratowałby Barcelonę
reklama

12. rocznica gola Ronaldinho z Chelsea

8 marca 2005 roku na Stamford Bridge odbył się niesamowity mecz - w 1/8 finału Chelsea wygrała z Barceloną 4-2, jednak to spotkanie zapamiętaliśmy głównie dzięki legendarnemu trafieniu Ronaldinho na 3-2, które zostało uznane najlepszym trafieniem tamtych rozgrywek!
źródło:youtube.com

Składy na mecz BVB-Benfica

Składy na mecz BVB-Benfica

Ustawienie Barcelony na mecz z PSG

Ustawienie Barcelony na mecz z PSG
reklama

Herrera i Rojo testują murawę FK Rostów

Murawa na stadionie FK Rostów, na którą bardzo mocno narzeka Jose Mourinho, jest bardzo twarda - widać to szczególnie po rzucie piłką Rojo.

Bale o porażkach angielskich klubów

Bale o porażkach angielskich klubów
Dlaczego angielskim klubom tak słabo idzie w europejskich rozgrywkach? Chodzi o samą ligę. Tam w każdym meczu musisz grać na 100% przez 90 minut, inaczej przegrasz. W hiszpańskiej lidze możesz do przerwy postarać się o dobry wynik przeciwko słabszym zespołom, a później zdjąć nogę z gazu. Możesz pozwalać piłkarzom na odpoczynek i ich zdejmować z boiska. W Premier League jeśli starasz się tylko przez 45 minut, nie wygrasz meczu. Dodatkowo wielki wpływ ma także przerwa zimowa. W Anglii grasz wtedy cztery czy pięć meczów, tutaj żadnego. Prawie w ogóle nie masz wolnych dni i to naprawdę daje Ci potem w kość przez długi czas.
Gareth Bale za:The Daily Mail

Komisja Ligi zawiesiła Peszkę i Bjelicę

Komisja Ligi zadecydowała o zawieszeniu Sławomira Peszki i Vanji Milinkovicia-Savicia na 3 mecze Ekstraklasy. Peszko otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie łokciem Tomasza Kędziory w meczu z Lechem Poznań. W tym samym meczu Milinkovic-Savic otrzymał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Oprócz piłkarzy zawieszeniem na jeden mecz ukarany został Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań, który w trakcie meczu z Lechią został wyrzucony przez arbitra na trybuny.
za:ekstraklasa.org
reklama