Drugi gol Aubameyanga!

Schmelzer dograł z pierwszej piłki do Aubameyanga, a ten dokończył dzieła zniszczenia! Borussia-Benfica 3-0!

Piszczek do Pulisicia i 2-0 dla BVB!

Łukasz Piszczek zanotował asystę, której nie powstydziliby się najlepsi pomocnicy! Christian Pulisic znalazł się w dogodnej sytuacji i strzelił gola. Borussia-Benfica 2-0!

Meunier fauluje... głową i Messi na 3-0!

Początek drugiej połowy i od razu Barcelona podwyższa prowadzenie! Thomas Meunier poślizgnął się w polu karnym, przez co wytrącił z równowagi głową rozpędzonego Neymara, a sędzia wskazał na "wapno". Leo Messi pewnie wykorzystuje rzut karny i jest już 3-0 dla Barcelony!

Tymczasem prezydent PSG...

Dziennikarz wierzy w Krychowiaka

"To, co powiem nie spodoba się kibicom PSG, ale druga połowa będzie perfekcyjna dla jednego człowieka... Grzegorza Krychowiaka. Niszczyciel", napisał na Twitterze w przerwie meczu Barcelona-PSG Jonathan Johnson, dziennikarz ESPN, specjalizujący się w tematyce Ligue 1.