Rozbrajający Tweet nowego snajper Jagi

Cillian Sheridan w punkt podsumował spotkanie Barcelony z PS... znaczy się Manchesteru City ze Stoke City! :D

Jak to łatwo się oszukać

Prezydent PSG po porażce z Barceloną

Mimo iż nie odgwizdano dwóch karnych na naszą korzyść, nie szukam wymówek. W pierwszej połowie w ogóle nie graliśmy. Po tym, jak wygraliśmy 4-0 u siebie, przegrana 1-6 na wyjeździe jest czymś ekstremalnie ciężkim do zaakceptowania, ale nie mamy wyboru. Po wygranej w pierwszym meczu wiedzieliśmy, że awans do ćwierćfinału był naszym obowiązkiem, ale wiemy też, że w piłce nożnej to nic nie znaczy. Staraliśmy się dać z siebie wszystko. Nie udało nam się awansować, ale dalej będziemy ciężko pracować. Stracenie trzech goli w siedem minut, zwłaszcza przy wyniku 3-1 w 88. minucie, zawsze jest ciężkie. Nie chcę jeszcze rozmawiać o moich piłkarzach, jeszcze nie czas. Wszyscy są wkurzeni, to normalne. Musimy się uspokoić.

Pique idzie na imprezę

Jedna rzecz to strzelić gola w 95. minucie, a inna to strzelić trzy gole w siedem minut. Ja dzisiaj w nocy idę na imprezę, chociaż jutro mam trening. Wszystko mi jedno co powiecie.
Gerard Pique za:el transistor

Angel, jaki jest wynik meczu?

Aubameyang jak Piotr Żyła ;)

Pierre-Emerick Aubameyang na pytanie z kim chciałby zagrać w ćwierćfinale LM, odpowiedział śmiechem w stylu naszego utytułowanego skoczka :D

Piłkarze halowi Barcy po golu Roberto

Piłkarze halowi FC Barcelony oglądali razem starcie swoich kolegów z PSG i kamera uchwyciła ich reakcję po trafieniu Sergiego Roberto na 6-1. Co za radość!

Najlepszy mecz Neymara

Wierzyliśmy do samego końca. To najlepszy mecz, jaki widziałem na boisku i w jakim ja zagrałem.
Neymar za:el transistor