Andre Gomes w meczu z Deportivo

Kosmiczny gol Depaya z połowy boiska!

CO ZA BRAMKA!!! Memphis Depay zrobił kółeczko w kole środkowym, zauważył że golkiper Tuluzy wyszedł z bramki i perfekcyjnym lobem z połowy boiska rafił na 4-0 dla Lyonu! :O

Na tym polega efekt Umtitiego

Komiczna symulka Radovicia!

Co to miało być? Wcześniej "Rado" załadował gola, a kilka minut później zrobił coś takiego... A sędzia pokazał żółtą kartkę piłkarzowi Wisły i gwizdnął rzut wolny. WTF?

Miny Messiego i Suareza mówią wszystko

Płaska bomba Emre Cana na 2-1!

Liverpool wychodzi na prowadzenie w meczu z Burnley! Emre Can zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów i... wpadło! Bardzo ładny gol Niemca i "The Reds" prowadzą z Burnley 2-1!

Genialne podanie Guilherme i gol Rado!

1:0 dla Legii w hicie kolejki! Co za podanie Guilherme do Radovicia! Doświadczony Serb załatwił to niczym klasowy napastnik.

Kane opuścił stadion o kulach

Na samym początku meczu z Millwall Harry Kane doznał fatalnej kontuzji kostki, która wyglądała jak silne skręcenie. Piłkarz opuścił stadion w specjalnej ortezie o kulach...

Banega i Icardi z piłkami za hat-tricki

Inter Mediolan rozbił Atalantę 7-1, a hat-trickami popisali się Ever Banega i Mauro Icardi. Jedną bramkę dorzucił również Gagliardini.

Ozil nie wiąże przyszłości z Wengerem

Możliwość pracy z Wengerem była jednym z głównych powodów, dla których przeszedłem do Arsenalu. W piłce jednak wszystko szybko się zmienia, trudno cokolwiek planować. Z tego powodu błędem było uzależnianie mojej przyszłości od losów trenera.
Mesut Ozil za:goal.com

Wijnaldum strzela na 1:1

W końcówce pierwszej połowy Georginio Wijnaldum znalazł sposób na bramkarza Burnley. 1:1!

Awantury przed Tottenham - Millwall

Tottenham
Przed dzisiejszym meczem FA Cup doszło do małej wojny angielskich kiboli. Chuligani Millwall postanowili się sprawdzić ze swoimi rywalami z Tottenhamu. Jaki był wynik tego pojedynku? Nie wiemy... Na murawie skończyło się pogromem gości 6:0.

Bergantinos katem Barcelony

Bergantinos strzela na 2-1!

Deportivo La Coruna po raz kolejny wychodzi na prowadzenie w meczu z Barceloną! Emre Colak dośrodkowuje z rzutu rożnego, Bergantinos uderza na bramkę Ter Stegena i mamy 2-1 dla Deportivo!

Głębia składu reprezentacji Francji

Luis Suarez doprowadza do remisu

Co za początek drugiej połowy w wykonaniu Barcelony! Denis Suarez dośrodkowuje do Andre Gomesa, futbolówka chwilę później trafia pod nogi Luisa Suareza i Urugwajczyk mocnym strzałem pokonuje Luxa. 1-1!

Shakespeare do końca sezonu w Leicester

Leicester City poinformowało, że Craig Shakespeare, który pełnił w ostatnich tygodniach funkcję tymczasowego trenera drużyny "Lisów", pozostanie na stanowisku co najmniej do końca sezonu. Shakespeare był asystentem Claudio Ranieriego, a po zwolnieniu Włocha, poprowadził zespół w dwóch meczach Premier League z Liverpoolem i Hull City, obu wygranych w stosunku 3-1. Zarząd uznał, że angielski trener wykorzystał szansę i nagrodził go kontraktem do końca sezonu.
za:lcfc.com