Wisła przywiozła ze sobą nawet powietrze

Skład Realu Madryt na Real Betis

Aytekin bluzgał w stronę graczy PSG?

Według dziennika "Le Parisien", gdy piłkarze PSG protestowali w meczu z FC Barceloną to arbiter Deniz Aytekin kilka razy rzucił w ich stronę: "pier****** się". Nie wiadomo skąd dziennik dowiedział się o słowach Aytekina, ale wątpliwe, by UEFA przeszła obok sprawy obojętnie. Według ostatnich doniesień niemiecki sędzia może zostać surowo ukarany. Mówi się m.in. o odsunięciu od spotkań rozgrywanych w ramach europejskich pucharów oraz karze finansowej.
za:le parisien oraz eurosport.onet.pl

Pique po meczu z Deportivo

Gdyby tydzień temu powiedzieli nam, że zostaniemy w Lidze Mistrzów, ale przegramy mecz z Deportivo, to myślę, że zgodzilibyśmy się na coś takiego. Prawda jest taka, że wszyscy chcemy wygrać wszystko.
Gerard Pique za:esport3 barca

Magiczne "Hocus Pocus" Aboubakara

Vincent Aboubakar strzelił oba gole dla Besiktasu w zremisowanym 2-2 meczu z Kayserisporem i pokazał na boisku sporo prawdziwej magii. Sposób, w jaki rozwalił rywala - prawdziwy kosmos! :O

Tydzień FC Barcelony w skrócie

Najsmutniejszy obrazek niedzieli

Oprawa na meczu Legia - Wisła Kraków

Autorem obu zdjęć jest Damian Kujawa (@damkuj na Twitterze).

Andre Gomes w meczu z Deportivo

Kosmiczny gol Depaya z połowy boiska!

CO ZA BRAMKA!!! Memphis Depay zrobił kółeczko w kole środkowym, zauważył że golkiper Tuluzy wyszedł z bramki i perfekcyjnym lobem z połowy boiska rafił na 4-0 dla Lyonu! :O

Na tym polega efekt Umtitiego

Komiczna symulka Radovicia!

Co to miało być? Wcześniej "Rado" załadował gola, a kilka minut później zrobił coś takiego... A sędzia pokazał żółtą kartkę piłkarzowi Wisły i gwizdnął rzut wolny. WTF?

Miny Messiego i Suareza mówią wszystko

Płaska bomba Emre Cana na 2-1!

Liverpool wychodzi na prowadzenie w meczu z Burnley! Emre Can zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów i... wpadło! Bardzo ładny gol Niemca i "The Reds" prowadzą z Burnley 2-1!

Genialne podanie Guilherme i gol Rado!

1:0 dla Legii w hicie kolejki! Co za podanie Guilherme do Radovicia! Doświadczony Serb załatwił to niczym klasowy napastnik.

Kane opuścił stadion o kulach

Na samym początku meczu z Millwall Harry Kane doznał fatalnej kontuzji kostki, która wyglądała jak silne skręcenie. Piłkarz opuścił stadion w specjalnej ortezie o kulach...

Banega i Icardi z piłkami za hat-tricki

Inter Mediolan rozbił Atalantę 7-1, a hat-trickami popisali się Ever Banega i Mauro Icardi. Jedną bramkę dorzucił również Gagliardini.