Sprawiedliwość Keylora Navasa

Co za fota!

Co za fota!

Ładna główka Ronaldo na 1-1!

Real Madryt pod koniec pierwszej połowy wziął się za odrabianie strat - Marcelo dośrodkował w pole karne, tam niekryty Ronaldo złożył się do strzału głową i mamy remis 1-1!

Próbując rozkminić "swojaka" Navasa

Próbując rozkminić

Faul, za który powinien wylecieć Navas

Brasanac wychodził idealnie w sytuacji "sam na sam" z Keylorem Navasem, a Kostarykanin zdecydował się na brawurową interwencję poza polem karnym. Gola nie było, ale bramkarz "Królewskich" nie trafił w piłkę, tylko wpadł całym impetem w piłkarza Betisu. A zdaniem sędziego... nic tu nie było!

Reakcja Rooneya na gola Depaya

Dramatyczny błąd i "samobój" Navasa

1-0 dla Realu Betis po fatalnym błędzie Keylora Navasa! Sanabria zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, który pierwotnie wyłapał Keylor Navas, jednak piłka wyślizgnęła się z rąk bramkarza "Królewskich" i ten... wbił ją do swojej bramki.

Piękna fanka na meczu Realu z Betisem

Takie fajne ujęcie z dzisiejszego meczu "Królewskich". ;)

Szczęsny bliski kompromitującego swojaka

Palermo przycisnęło Romę, Ilija Nestorovski zdecydował się na strzał rozpaczy z zerowego kąta i... wpadło po tragicznej interwencji Szczęsnego! Całe szczęście arbiter odgwizdał spalonego i bramka nie została uznana!

Cristiano Ronaldo strzelił w kosmos

Real Madryt ciśnie Betis od pierwszych minut meczu. Alvaro Morata posłał minimalnie za mocną piłkę do Cristiano Ronaldo, w wyniku czego Portugalczyk uderzył ją niemal pionowo do góry. Wciąż 0-0!

Ter Stegen - trening i mecz z Deportivo

Piłka nożna to coś więcej

Kante przypomina Conte siebie samego

Kanté? On jest lepszy niż ja byłem. Może ja byłem lepszy w zdobywaniu bramek, ale w innych aspektach nie ma w ogóle konkurencji. Jest ode mnie po prostu lepszy. Bardzo lubię tego typu zawodników. Sam taki byłem. Zawsze doceniałem takich piłkarzy, grających z wielkim poświęceniem, z umiejętnością gry dla drużyny. Myślę, że to ważne, by mieć kogoś takiego w zespole, zwłaszcza jeśli chcesz wygrywać. On ma nie tylko wielki talent, ale też bardzo dużo biega po boisku, świeci przykładem. N'Golo to świetny facet, fantastyczny zawodnik, jest bardzo zaangażowany i dobrze się zachowuje.
Antonio Conte za:goal.com