Według Arbeloi Ramos się pospieszył

Nowy herb Realu Madryt

Sergio Ramos jak najlepszy napastnik

Reakcja Gutiego po golu Ramosa

Gol wielkiego Sergio Ramosa, to było brutalne - napisał były piłkarz "Królewskich".

Ramos wyręcza snajperów

Depay o swoim kosmicznym golu

Nawet nie widziałem, że piłka wpadła do bramki. Tylko nagle usłyszałem, że wszyscy oszaleli. Kilka lat temu próbowałem strzelić takiego gola i trafiłem w poprzeczkę. W pierwszej połowie zauważyłem, że bramkarz grał daleko od linii i utkwiło mi to w pamięci.
Memphis Depay za:bbc.com

Ramos zredefiniował piłkę nożną

Sergio Ramos strzela na 2-1!

Real Madryt w końcu przełamał defensywę Realu Betis, jednak musiał uciec się do ostatniej instancji - gola Sergio Ramosa z główki po rzucie rożnym. Tym razem Hiszpan nie czekał do doliczonego czasu gry i zdobył gola na 2-1 już w 81. minucie!

Zadyma na meczu Świtu z Widzewem

W meczu 3. ligi pomiędzy Świtem Nowy Dwór Mazowiecki a Widzewem Łódź doszło do niezłej awantury. Niektórych chyba nie do końca interesowały wydarzenia na boisku...

Navas z legendarnym faxem Realu

Legia wygrała dla chorego kibica

Cieszymy się że zwycięstwa, wiedzieliśmy że ten mecz będzie tak wyglądał, że obejrzymy dużo walki, dużo determinacji ale i sporo jakości. Obiecaliśmy to zwycięstwo naszemu choremu kibicowi, młodemu Kacprowi, który jest chory na chorobę nowotworową, cieszę się że udało nam się to zrealizować.
Jacek Magiera za:gol24.pl