"Sombrero" Starzyńskiego i gol!

Filip Starzyński przerzucił piłkę nad Hubertem Wołąkiewiczem i z bliska huknął na bramkę Cracovii. Zagłębie prowadzi w Krakowie 1-0!

Milan zniszczył szatnię Juve

We włoskiej prasie ujawniono informację na temat aktu wandalizmu, jakiego najprawdopodobniej dopuścili się członkowie kadry Milanu po piątkowym meczu z Juventusem. Złość piłkarzy było widać jeszcze na murawie Juventus Stadium, gdzie 'Rossoneri' przegrali po kontrowersyjnym karnym podyktowanym w ostatniej minucie meczu. Potem w tunelu prowadzącym do szatni zniszczyli wiszące tam reprodukcje herbów symbolizujących zdobyte mistrzostwa Włoch, a na dwóch z nich napisali 'złodzieje' (napis pojawił się na 2 herbach symbolizujących mistrzostwo Italii z sezonów 2004/05 oraz 2005/06 czyli lat związanych ze słynną aferą 'Calciopoli'. Juventusowi odebrano wtedy mistrzostwa, które jednak przez sam klub z Turynu są wciąż uznawane za ważne). Potem zniszczono również elementy samej szatni np. ławki. Mediolański klub nie chciał komentować całego zajścia, co spotkało się z krytyką ze strony wielu dziennikarzy oraz ludzi związanych z włoskim calcio.
za:la gazzetta dello sport

Prawdziwi mistrzowie podań

Tak ważne są gole Sergio Ramosa

Gdyby z dorobku bramkowego Realu Madryt odjąć gole strzelane przez Sergio Ramosa, to "Królewscy" spadliby w tabeli La Ligi z pierwszego na trzecie miejsce, a ich dorobek punktowy zmniejszyłby się z 62 do 53 punktów.
za:@br_uk

Urodziny holenderskiego mistrza

Dybala chce strzelić gola Casillasowi

Iker Casillas jest legendarnym bramkarzem. Należy mu się to miano za wszystko, co osiągnął z Realem Madryt i reprezentacją Hiszpanii. Mimo swojego wieku wciąż jest wielkim piłkarzem w barwach Porto. Oczywiście, że chciałbym strzelić mu gola. Pokonanie bramkarza takiego jak on byłoby czymś szczególnym.
Paulo Dybala za:O Jogo

Żona doczekała się dedykacji Ramosa

Jestem dumny z mojego gola strzelonego Betisowi. Znowu mogłem pomóc drużynie w zdobyciu trzech ważnych punktów. Bramkę dedykuję mojej żonie, która zawsze mówi, że nigdy jej nie dedykuję żadnego gola.
Sergio Ramos za:la casa del futbol

XI Zagłębia na mecz z Cracovią

Davids znokautował bramkarza strzałem

Edgard Davids świętuje dziś 44. urodziny. To dobra okazja, żeby przypomnieć jeden z najdziwniejszych momentów w jego karierze, gdy znokautował strzałem Heurelho Gomesa.

XI Cracovii na mecz z Zagłębiem

Dziwne zachowanie Auriera

W 73. minucie spotkania Lorient-PSG urazu doznał obrońca gości, Thomas Meunier, i poprosił o zmianę. Unai Emery wyznaczył do wejścia na boisko Serge'a Auriera. Iworyjczyk zamiast szybko się ogarnąć, ociągał się z ubraniem przez 8 minut! Siedzący obok Guedes patrzył się na niego jak na idiotę... :D

Specjalne zadanie dla Fellainiego

Lewandowski znów wyróżniony!

Bayern zmienia politykę transferową

W najbliższych latach otworzymy nowy rozdział w historii Bayernu Monachium. Mamy zamiar zredukować wydatki transferowe i bardziej skupić się na promowaniu i rozwoju naszych własnych piłkarzy.
Uli Hoeness, prezydent Bayernu za:@iMiaSanMia

Sergio Ramos też to wie

Arsene Wenger o protestach kibiców

Akceptuję każdą krytykę. W życiu można robić tylko jedno - dawać z siebie wszystko i akceptować opinię innych. Od zawsze tak robię i nie przeraża mnie to. Mogę wrócić do każdego miejsca, gdzie pracowałem, ponieważ moje podejście wszędzie było takie same i będzie takie, dopóki pracuję. Co do protestów kibiców, to chciałbym, żeby każdy był zadowolony, ale kiedy na stadion przychodzi 60 tysięcy ludzi i 100 nie jest zadowolonych, to ludzie będą mówić tylko o tej setce. Trzeba na to patrzeć z dystansem.
Arsene Wenger za:talkSPORT