Mourinho stanął w obronie Pogby

Moi piłkarze w meczu z Chelsea byli fenomenalni, a Paul Pogba był najlepszym zawodnikiem na boisku. On był gigantem. Oprócz niego również reszta chłopaków była fantastyczna. Specjaliści mówią dużo o Pogbie, ale to wynika z ich zazdrości. Nigdy nie osiągną nawet 10 procent tego co on.
Jose Mourinho za:skysports.com

LA Galaxy wyśmiało 'symulkę' rywala

LA Galaxy przegrało 0-1 z Portland Timbers. W pierwszej połowie meczu Diego Chara teatralnie upadł bez kontaktu z Jelle Van Dammem, za co Belg dostał żółtą kartkę (która chwilę później przerodziła się w czerwoną). Zarządzający Twitterem klubu z Los Angeles postanowili przedstawić tę sytuację w nieco innej wersji... :D

Costa o transferze Courtoisa do Realu

Wszyscy wiemy, że Thibaut Courtois uwielbia Hiszpanię, tam też żyje jego rodzina. To wielki bramkarz i Real Madryt potrzebuje tego typu zawodników.
Diego Costa za:cope.es

Bayern znów zmierzy się z Arsenalem

Bayern Monachium planuje już swoje letnie tournee i w pierwszej kolejności została ogłoszona wizyta w Azji w ramach Audi Summer Tour 2017. Bawarczycy w drugiej połowie lipca rozegrają co najmniej 2 mecze na Dalekim Wschodzie. Najpierw 19 lipca w Szanghaju podopieczni Carlo Ancelottiego zmierzą się w towarzyskim spotkaniu z Arsenalem, natomiast 6 dni później, 25 lipca w Singapurze, stoczą pojedynek z Chelsea.
za:101greatgoals.com

Najlepszy trener według Andrei Pirlo

Dla mnie Antonio Conte jest najlepszym trenerem, ponieważ to geniusz. Pracowałem z nim przez trzy lata. Wygraliśmy wtedy ligę i z każdym treningiem czuliśmy się coraz silniejsi.
Antonio Conte za:Squawka