reklama

Ballack przeczuwał kłopoty "Schweiniego"

Ballack przeczuwał kłopoty
Kiedy Bastian Schweisteinger przechodził do Manchesteru United, z powodu kontuzji najlepsze lata miał już za sobą. Nie zaskoczył mnie dalszy rozwój wypadków. Premier League to zupełnie inna liga, w której gra się bardziej fizycznie. Miał trudny moment z menedżerem, ale klub i kibice go kochają. Mam nadzieję, że zakończy ten rozdział ustasyfakcjonowany.
Michael Ballack za:blid.de
reklama

Kante dał Mourinho po palcach

Kante dał Mourinho po palcach

Thiago Messi nie lubi grać w piłkę

Thiago Messi nie lubi grać w piłkę
Tak naprawdę, to Thiago nie przepada za piłką nożną. Gra w nią, ponieważ Benja (syn Suareza) i kilku innych kolegów w nią gra, ale nie przepada za tym za bardzo. Nie jest jak syn Suareza, który najchętniej nie rozstawałby się z piłką.
Lionel Messi za:program "Por La Camiseta" Canal 10

Niezapomniany gol Zlatana z AS Romą

Juventus Turyn był pierwszym wielkim klubem Zlatana w europejskiej piłce. Szwed potwierdził tam swój talent, który eksplodował a Ajaxie i zdobywał takie bramki, jak na przykład to trafienie z pogromu Romy 4-1. Co za akcja Szweda!
źródło:youtube.com
reklama

Najprostsza grana świecie

Najprostsza grana świecie
Doskonale pamiętamy z dzieciństwa zgadywanki "Gdzie jest Wally?". Wersja z N'Golo Kante byłaby chyba najprostszą grą na świecie - on jest wszędzie! :D

Jak rosła wartość "Lewego"?

Jak rosła wartość
Dziennik "Bild" podał swoją prognozę na to, ile ma wynosić wartość Roberta Lewandowskiego po sezonie 2016/17 i jest to kwota po prostu oszałamiająca. "Lewy" regularnie dba o to, by jego wartość rynkowa rosła jak najbardziej - zaczęło się w Lechu Poznań i potem poszło...

Dziwna pora rozegrania meczu Inter-Milan

Dziwna pora rozegrania meczu Inter-Milan
reklama