reklama

Atletico obserwuje skrzydłowego

Atletico obserwuje skrzydłowego
"Mundo Deportivo" informuje o wznowieniu zaintersowania Domenico Berardim przez Atletico Madryt. Skauci Atletico obserwowali Berardiego w ostatnim meczu ligowym z Bologną. Czołowa drużyna La Ligi od dłuższego czasu obserwuje włoskiego skrzydłowego, który znalazł się również w kręgu zainteresowania Chelsea, Interu i Juventusu. "Colchoneros" złożyli nawet w letnim okienku transferowym ofertę za Berardiego, jednak została ona odrzucona przez Sassuolo, które wolało zamiast niego sprzedać Sime Vrsaljko.
za:calciomercato.com
reklama

Jak Pogba omija krytykę

Jak Pogba omija krytykę

Ballack przeczuwał kłopoty "Schweiniego"

Ballack przeczuwał kłopoty
Kiedy Bastian Schweisteinger przechodził do Manchesteru United, z powodu kontuzji najlepsze lata miał już za sobą. Nie zaskoczył mnie dalszy rozwój wypadków. Premier League to zupełnie inna liga, w której gra się bardziej fizycznie. Miał trudny moment z menedżerem, ale klub i kibice go kochają. Mam nadzieję, że zakończy ten rozdział ustasyfakcjonowany.
Michael Ballack za:blid.de

Kante dał Mourinho po palcach

Kante dał Mourinho po palcach
reklama

Thiago Messi nie lubi grać w piłkę

Thiago Messi nie lubi grać w piłkę
Tak naprawdę, to Thiago nie przepada za piłką nożną. Gra w nią, ponieważ Benja (syn Suareza) i kilku innych kolegów w nią gra, ale nie przepada za tym za bardzo. Nie jest jak syn Suareza, który najchętniej nie rozstawałby się z piłką.
Lionel Messi za:program "Por La Camiseta" Canal 10

Niezapomniany gol Zlatana z AS Romą

Juventus Turyn był pierwszym wielkim klubem Zlatana w europejskiej piłce. Szwed potwierdził tam swój talent, który eksplodował a Ajaxie i zdobywał takie bramki, jak na przykład to trafienie z pogromu Romy 4-1. Co za akcja Szweda!
źródło:youtube.com

Najprostsza grana świecie

Najprostsza grana świecie
Doskonale pamiętamy z dzieciństwa zgadywanki "Gdzie jest Wally?". Wersja z N'Golo Kante byłaby chyba najprostszą grą na świecie - on jest wszędzie! :D
reklama