reklama

Boniek wierzy w AS Monaco

Boniek wierzy w AS Monaco
reklama

Barca chce wielki talent z Brazylii

Barcelona nie zamierza zwlekać i już teraz rozpoczęła operację sprowadzenia 16- letniego Viniciusa Juniora. Młodziutki napastnik Flamengo jest teraz wielką gwiazdą Brazylii na trwających Mistrzostwach Ameryki Płd. U-17 i wróży mu się wielką przyszłość. Niektórzy uważają, że od czasu pojawienia się Neymara, to największy brazylijski talent piłkarski. Kataloński klub ma tego świadomość i zamierza uprzedzić angielską konkurencję, sprowadzając piłkarza w momencie, kiedy ten ukończy 18 lat. Na razie Barcelona skontaktowała się z jego rodziną oraz agentem, a także wysłała grupę skautów, aby ci mogli go śledzić z bliska.
za:sport.es

Mourinho kopnął piłką w Kante?

Przy spojrzeniu z innej kamery okazało się, że chwilę przed wybuchem wściekłości Antonio Conte na Jose Mourinho w ostatnim meczu FA Cup Portugalczyk odkopnął futbolówkę w stronę N'Golo Kante. Piłka nie trafiła Francuza, ale miał to być jeden z głównych powodów wściekłości trenera Chelsea na Mourinho.

Griezmann porównał Arsenal z Man Utd

Griezmann porównał Arsenal z Man Utd
Po tym, co ostatnio się wydarzyło [porażka z Bayernem w LM], coraz więcej mówi się o tym, że Arsenal nie jest już zwycięską drużyną. Minęło już mnóstwo czasu, odkąd zdobyli jakiekolwiek większe trofeum. To bardzo znany klub, oczywiście, ale Manchester United to inne "zwierzę". Nawet mimo tego, że ostatnio odnoszą mniej sukcesów, cały czas utrzymują wzrost przychodów, ich marka jest niesamowicie silna. Arsenal bez dwóch zdań jest jeden krok za United pod względem rozmiaru klubu oraz warunków jego potencjalnego rozwoju.
Antoine Griezmann za:espnfc.com
reklama

Składy na mecz Atletico - Bayer

Składy na mecz Atletico - Bayer

Składy na mecz Monaco - Manchester City

Składy na mecz Monaco - Manchester City

Pique wrzucił komiczne zdjęcie Shakiry

Pique wrzucił komiczne zdjęcie Shakiry
My lioness. @3gerardpique
"Moja lwica" - podpisał zdjęcie swojej partnerki defensor FC Barcelony.
źródło:instagram.com
reklama