reklama

Ksywka CR7 z dziecinnych lat

Ksywka CR7 z dziecinnych lat
Na Cristiano mówiliśmy "beksa". Dlaczego tak? Bo już wtedy Cristiano kochał wygrywać i gdy przegrywał, albo inne dzieci nie podawały mu piłki to często płakał.
kolega CR7 z drużyny CF Andorinha Ricardo Santos za:sportskeeda.com
reklama

Baby boom na Islandii po Euro 2016

Baby boom na Islandii po Euro 2016
Islandzka prasa informuje, że równo 9 miesięcy po sensacyjnym zwycięstwie Islandii w meczu z Anglią na Euro 2016, zanotowano rekordową liczbę urodzeń w tym kraju. Szczyt przypadł na ostatni weekend 25-26 marca. Niespodziewany boom demograficzny jest ściśle łączony ze świętowaniem tamtego historycznego spotkania.
za:independent.co.uk

Sergio Ramos wspiera Benzemę

Sergio Ramos wspiera Benzemę
Ja nie układam listy powołanych do reprezentacji Francji, ale Karim jest jednym z najlepszych napastników na świecie i myślę, że powinien już tam wrócić. Mam nadzieję, że to się wkrótce stanie i życzę mu tego.
Sergio Ramos za:intereconomia.com

Francuzi pod obserwacją Barcy

Francuzi pod obserwacją Barcy
Zgodnie z informacjami podanymi przez hiszpańskie media, na dzisiejszym meczu towarzyskim w którym zmierzą sie reprezentacja Francji i Hiszpanii, będzie obecny Robert Fernandez, dyrektor sportowy Barcelony. Jego głównym zadaniem będzie obserwacja trzech fracuskich zawodników, których kataloński klub śledzi od jakiegoś czasu ze szczególną uwagą. Chodzi o Thomasa Lemara, Corentina Tolisso oraz Kyliana Mbappe.
za:sport.es
reklama

Faworyci Roberto Carlosa do wygrania PK

Faworyci Roberto Carlosa do wygrania PK
Puchar Konfederacji wygrają Niemcy, Portugalia albo Meksyk. Lubię oglądać te drużyny i wszystkie mają w składach świetnych piłkarzy. Jednak musimy poczekać, co się wydarzy po rozpoczęciu turnieju.
Roberto Carlos za:fifa.com

Skład Realu na sezon 2017/2018?

Real Madryt
UWAGA! Ten skład opiera się na przeciekach transferowych i odpowiedzialni są za niego dziennikarze "Daily Mail", którzy postanowili pobawić się we wróżbitów. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się pewnie już wkrótce. ;)

Rashford kiwa dwóch piłkarzy Litwy

Marcus Rashford grał tylko przez pół godziny w meczu z Litwą, ale zdążył pokazać kilka niezłych akcji!
reklama