reklama

Shakira, Pique, twitter i cała reszta

Shakira, Pique, twitter i cała reszta
Komentarze Pique na Twitterze? Nie rozmawiam z nim o tym, czy powinien kontrolować się na Twitterze. Pique we wszystkim mnie wspiera. On stoi na straży mojego dobrego samopoczucia, a ja robię wszystko, żeby był szczęśliwy, gdy wychodzi na boisko. Gerard prezydentem Barcelony? Więcej mówią o tym dziennikarze niż on sam.
Shakira za:Barcastuff na twitterze
reklama

Fundacja Barcy i Shakira łączą siły

Fundacja Barcy i Shakira łączą siły
Na mocy porozumienia Fundacji Barcelony, banku 'La Caixa' oraz fundacji 'Pies Descalzos' należącej do Shakiry, zadecydowano o wybudowaniu szkoły w jednej z najbardziej konfliktowych dzielnic Barranquilli, rodzinnego miasta słynnej kolumbijskiej piosenkarki. Sama Shakira wytłumaczyła, że celem tego projektu jest walka z biedą oraz przemocą poprzez inwestowanie w edukację. Koszt budowy centrum szkolnego ma wynieść około 1,2 mln euro.
za:Esport3 Barca

Oni mogliby zastąpić Neymara w Barcie

Neymar
Przyjmijmy taki scenariusz, że latem 2017 Barcelona dostaje kosmiczną ofertę dotyczącą Neymara i nie zamierza jej odrzucać. Kto powinien zastąpić Brazylijczyka w barwach "Blaugrany"? Okazuje się, że jest kilku kandydatów.

Drugi gol Benteke w meczu z Rosją

Jeszcze przed przerwą Belgowie zdołali podwyższyć prowadzenie za sprawą gola Benteke. Rosja-Belgia 1-3!
reklama

Benteke strzela gola Rosji

Remis w meczu Rosja-Belgia utrzymywał się aż do końca pierwszej połowy, kiedy do Akinfiejewa pokonał Benteke. 2-1 dla Belgii!

Węgierscy kibice dopingują Polaków

Co za filmik prosto z Lizbony! Węgierscy kibice pojechali na mecz Portugalii z ich reprezentacją i przy okazji pozdrowili też Polaków. I to w jaki sposób! Jest MOC!
źródło:youtube.com

Logika w świecie futbolu

Logika w świecie futbolu
reklama