reklama

Paracetamol pomoże Argentyńczykom?

Paracetamol pomoże Argentyńczykom?
Rozgrywanie meczów na stadionie w boliwijskim La Paz, położonym na wysokości 3600 m n.p.m., nigdy nie jest prostą sprawą. Przyjezdne drużyny starają sobie radzić z tym kłopotem na różne sposoby. Niektórzy, jeśli tylko mogą, przyjeżdżają dobre kilka dni wcześniej, aby przyzwyczaić organizm do rozrzedzonego powietrza. Kiedy drużyna River Plate miała grać pucharowy mecz w boliwijskim Oruro (3700 m n.p.m.) lekarze doradzili piłkarzom, aby wcześniej zażyli specjalny koktajl powstały z wymieszania viagry, aspiryny i kofeiny. Jak chce sobie pomóc reprezentacja Argentyny przed dzisiejszym spotkaniem? Selekcjoner Bauza zapowiedział, że jego piłkarze ograniczą się do zażycia tabletek paracetamolu, który ma pomóc w zniwelowaniu bólu głowy.
za:as.com
reklama

Gol Wasiljewa w meczu z Chorwacją

Estonia dość nieoczekiwanie pokonała Chorwację aż 3-0, a jedną z bramek zdobył kluczowy piłkarz Jagiellonii Białystok!

Shakira, Pique, twitter i cała reszta

Shakira, Pique, twitter i cała reszta
Komentarze Pique na Twitterze? Nie rozmawiam z nim o tym, czy powinien kontrolować się na Twitterze. Pique we wszystkim mnie wspiera. On stoi na straży mojego dobrego samopoczucia, a ja robię wszystko, żeby był szczęśliwy, gdy wychodzi na boisko. Gerard prezydentem Barcelony? Więcej mówią o tym dziennikarze niż on sam.
Shakira za:Barcastuff na twitterze

Fundacja Barcy i Shakira łączą siły

Fundacja Barcy i Shakira łączą siły
Na mocy porozumienia Fundacji Barcelony, banku 'La Caixa' oraz fundacji 'Pies Descalzos' należącej do Shakiry, zadecydowano o wybudowaniu szkoły w jednej z najbardziej konfliktowych dzielnic Barranquilli, rodzinnego miasta słynnej kolumbijskiej piosenkarki. Sama Shakira wytłumaczyła, że celem tego projektu jest walka z biedą oraz przemocą poprzez inwestowanie w edukację. Koszt budowy centrum szkolnego ma wynieść około 1,2 mln euro.
za:Esport3 Barca
reklama

Oni mogliby zastąpić Neymara w Barcie

Neymar
Przyjmijmy taki scenariusz, że latem 2017 Barcelona dostaje kosmiczną ofertę dotyczącą Neymara i nie zamierza jej odrzucać. Kto powinien zastąpić Brazylijczyka w barwach "Blaugrany"? Okazuje się, że jest kilku kandydatów.

Drugi gol Benteke w meczu z Rosją

Jeszcze przed przerwą Belgowie zdołali podwyższyć prowadzenie za sprawą gola Benteke. Rosja-Belgia 1-3!

Benteke strzela gola Rosji

Remis w meczu Rosja-Belgia utrzymywał się aż do końca pierwszej połowy, kiedy do Akinfiejewa pokonał Benteke. 2-1 dla Belgii!
reklama