reklama

Skład Holandii na Euro 2020?

Jasper Cillessen (Barcelona, 31 lat w 2020 roku)
Holandia nie zagrała na mistrzostwach Europy i wiele wskazuje na to, że zabraknie ich również na najbliższych mistrzostwach świata... Jak może wyglądać skład Holandii za 3 lata i czy będzie w stanie przerwać serię niepowodzeń?
reklama

Jak Messi przeżył wiadomość o sankcji?

Jak Messi przeżył wiadomość o sankcji?
Argentyński dziennikarz Enrique Gastanaga, przebywający obecnie w La Paz razem z reprezentacją Argentyny, opisał na gorące to, co działo się z Messim po otrzymaniu wiadomości o zawieszeniu. Wysłannik powiedział, że Messi niczego nie rozumie, jest bardzo zdenerwowany i zaskoczony. Dodał również, że doradzono Messiemu, aby własnoręcznie podpisał się pod wyjaśnieniem przesłanym przez AFA (Argentyński Związek Piłkarski) do FIFA. Miało to wywołać większe wrażenie na członkach Komisji Dyscyplinarnej. Ostatecznie, Messi napisał swoje własne wyjaśnienie, które zostanie dołączone do oficjalnego wniosku przygotowanego przez Komisję Regulacyjną AFA. Jak informuje argentyński dziennikarz, Messi zaprzeczył w tym piśmie, aby miał obrazić w jakikolwiek sposób sędziego w meczu z Chile.
za:dziennik 'Clarin'

Skład Włochów na mecz z Holandią

Skład Włochów na mecz z Holandią

XI Holandii na mecz z Włochami

XI Holandii na mecz z Włochami
reklama

Paracetamol pomoże Argentyńczykom?

Paracetamol pomoże Argentyńczykom?
Rozgrywanie meczów na stadionie w boliwijskim La Paz, położonym na wysokości 3600 m n.p.m., nigdy nie jest prostą sprawą. Przyjezdne drużyny starają sobie radzić z tym kłopotem na różne sposoby. Niektórzy, jeśli tylko mogą, przyjeżdżają dobre kilka dni wcześniej, aby przyzwyczaić organizm do rozrzedzonego powietrza. Kiedy drużyna River Plate miała grać pucharowy mecz w boliwijskim Oruro (3700 m n.p.m.) lekarze doradzili piłkarzom, aby wcześniej zażyli specjalny koktajl powstały z wymieszania viagry, aspiryny i kofeiny. Jak chce sobie pomóc reprezentacja Argentyny przed dzisiejszym spotkaniem? Selekcjoner Bauza zapowiedział, że jego piłkarze ograniczą się do zażycia tabletek paracetamolu, który ma pomóc w zniwelowaniu bólu głowy.
za:as.com

Gol Wasiljewa w meczu z Chorwacją

Estonia dość nieoczekiwanie pokonała Chorwację aż 3-0, a jedną z bramek zdobył kluczowy piłkarz Jagiellonii Białystok!

Shakira, Pique, twitter i cała reszta

Shakira, Pique, twitter i cała reszta
Komentarze Pique na Twitterze? Nie rozmawiam z nim o tym, czy powinien kontrolować się na Twitterze. Pique we wszystkim mnie wspiera. On stoi na straży mojego dobrego samopoczucia, a ja robię wszystko, żeby był szczęśliwy, gdy wychodzi na boisko. Gerard prezydentem Barcelony? Więcej mówią o tym dziennikarze niż on sam.
Shakira za:Barcastuff na twitterze
reklama
zamknij