reklama

Wielki wieczór Donnarummy i Mbappe

Wielki wieczór Donnarummy i Mbappe
reklama

Przeczucie prezesa Bońka

Przeczucie prezesa Bońka

Skład Holandii na Euro 2020?

Jasper Cillessen (Barcelona, 31 lat w 2020 roku)
Holandia nie zagrała na mistrzostwach Europy i wiele wskazuje na to, że zabraknie ich również na najbliższych mistrzostwach świata... Jak może wyglądać skład Holandii za 3 lata i czy będzie w stanie przerwać serię niepowodzeń?

Jak Messi przeżył wiadomość o sankcji?

Jak Messi przeżył wiadomość o sankcji?
Argentyński dziennikarz Enrique Gastanaga, przebywający obecnie w La Paz razem z reprezentacją Argentyny, opisał na gorące to, co działo się z Messim po otrzymaniu wiadomości o zawieszeniu. Wysłannik powiedział, że Messi niczego nie rozumie, jest bardzo zdenerwowany i zaskoczony. Dodał również, że doradzono Messiemu, aby własnoręcznie podpisał się pod wyjaśnieniem przesłanym przez AFA (Argentyński Związek Piłkarski) do FIFA. Miało to wywołać większe wrażenie na członkach Komisji Dyscyplinarnej. Ostatecznie, Messi napisał swoje własne wyjaśnienie, które zostanie dołączone do oficjalnego wniosku przygotowanego przez Komisję Regulacyjną AFA. Jak informuje argentyński dziennikarz, Messi zaprzeczył w tym piśmie, aby miał obrazić w jakikolwiek sposób sędziego w meczu z Chile.
za:dziennik 'Clarin'
reklama

Skład Włochów na mecz z Holandią

Skład Włochów na mecz z Holandią

XI Holandii na mecz z Włochami

XI Holandii na mecz z Włochami

Paracetamol pomoże Argentyńczykom?

Paracetamol pomoże Argentyńczykom?
Rozgrywanie meczów na stadionie w boliwijskim La Paz, położonym na wysokości 3600 m n.p.m., nigdy nie jest prostą sprawą. Przyjezdne drużyny starają sobie radzić z tym kłopotem na różne sposoby. Niektórzy, jeśli tylko mogą, przyjeżdżają dobre kilka dni wcześniej, aby przyzwyczaić organizm do rozrzedzonego powietrza. Kiedy drużyna River Plate miała grać pucharowy mecz w boliwijskim Oruro (3700 m n.p.m.) lekarze doradzili piłkarzom, aby wcześniej zażyli specjalny koktajl powstały z wymieszania viagry, aspiryny i kofeiny. Jak chce sobie pomóc reprezentacja Argentyny przed dzisiejszym spotkaniem? Selekcjoner Bauza zapowiedział, że jego piłkarze ograniczą się do zażycia tabletek paracetamolu, który ma pomóc w zniwelowaniu bólu głowy.
za:as.com
reklama