reklama

Kuriozalny gol dla Holandii

Promes oddał strzał na bramkę, a piłka najpierw odbiła się od nóg Ruganiego, a potem Romanogliego i trafiła do bramki strzeżonej przez Donnarummę. Holandia-Włochy 1-0!
reklama

Genialne zagranie Martinsa i gol CR7

Portugalia prowadzi ze Szwecją 1:0! Gelson Martins dał prawdziwy popis - tylko spójrzcie, jak on to zagrał. Cudowna piłka! No i wykończenie CR7 - na pełnym luzie.

Wielki wieczór Donnarummy i Mbappe

Wielki wieczór Donnarummy i Mbappe

Przeczucie prezesa Bońka

Przeczucie prezesa Bońka
reklama

Skład Holandii na Euro 2020?

Jasper Cillessen (Barcelona, 31 lat w 2020 roku)
Holandia nie zagrała na mistrzostwach Europy i wiele wskazuje na to, że zabraknie ich również na najbliższych mistrzostwach świata... Jak może wyglądać skład Holandii za 3 lata i czy będzie w stanie przerwać serię niepowodzeń?

Jak Messi przeżył wiadomość o sankcji?

Jak Messi przeżył wiadomość o sankcji?
Argentyński dziennikarz Enrique Gastanaga, przebywający obecnie w La Paz razem z reprezentacją Argentyny, opisał na gorące to, co działo się z Messim po otrzymaniu wiadomości o zawieszeniu. Wysłannik powiedział, że Messi niczego nie rozumie, jest bardzo zdenerwowany i zaskoczony. Dodał również, że doradzono Messiemu, aby własnoręcznie podpisał się pod wyjaśnieniem przesłanym przez AFA (Argentyński Związek Piłkarski) do FIFA. Miało to wywołać większe wrażenie na członkach Komisji Dyscyplinarnej. Ostatecznie, Messi napisał swoje własne wyjaśnienie, które zostanie dołączone do oficjalnego wniosku przygotowanego przez Komisję Regulacyjną AFA. Jak informuje argentyński dziennikarz, Messi zaprzeczył w tym piśmie, aby miał obrazić w jakikolwiek sposób sędziego w meczu z Chile.
za:dziennik 'Clarin'

Skład Włochów na mecz z Holandią

Skład Włochów na mecz z Holandią
reklama