Ładna podcinka Marcelo na 3-0!

Brazylia ostatecznie pokonuje Paragwaj 3-0, a ostatniego gola spotkania zdobywa Marcelo, który w efektowny sposób wykorzystuje podanie Paulinho!

Piękny solowy rajd i gol Neymara!

Co za akcja gwiazdora Barcelony! Piłka trafiła do Neymara jeszcze na połowie Brazylii i piłkarz pognał z nią na bramkę Paragwaju, efektownie mijając dwóch rywali. Przy strzale piłka jeszcze otarła się od nóg jednego z defensorów, czym doszczętnie zmyliła golkipera. 2-0!

Ładny gol Coutinho z dystansu

Philippe Coutinho rozegrał dwójkową akcję z Paulinho, po czym zdecydował się na strzał zza pola karnego i wpadło! Brazylia w 34. minucie meczu wyszła na prowadzenie z Paragwajem!

Zmarnowany rzut karny Alexisa

W końcówce meczu Chile z Wenezuelą Alexis Sanchez mógł podwyższyć prowadzenie na 4-1, jednak golkiper gości dobrze wyczuł jego strzał i ostatecznie zakończyło się na wyniku 3-1!

Giroud podpowiadał Llorisowi przy karnym

Przed strzałem Davida Silvy na 1-0 Oliver Giroud pokazywał kilkukrotnie, w którą stronę powinien rzucić się francuski golkiper. Ten jednak nie posłuchał, a piłkarz Manchesteru City zamienił stały fragment gry na gola.

Ładna akcja bramkowa Chile na 2-0

Chwilę po pięknym golu Alexisa Sancheza z rzuty wolnego padła kolejna bramka dla reprezentacji Chile. Tym razem gol został zdobyty przez Estebana Paredesa, który wykończył piękną drużynową akcję.

Sergio Ramos odpowiada Pique

To, co powiedział Pique, oczywiście nie zmienia wartości Realu, naszego herbu, naszej historii, zdobytych tytułów. Wszystko co mógłbym powiedzieć o Pique, to wykorzystacie do wykreowania nowego konfliktu. To mu daje obecność na okładkach gazet następnego dnia. Na wszystkich trybunach honorowych w Hiszpanii 'pociąga się za sznurki' i gdybyśmy to podsumowali, to ci z Barcy powinni bardziej milczeć niż my w tym sezonie. Pique bardzo dobrze jest w białym kolorze i nawet tak mu powiedziałem w drugiej połowie meczu z Francją. Nawet nie potrafi mi tego przyznać. To wszystko co mówi Pique, jest częścią jego osobowości. Już go nie zmienimy przy jego trzydziestce na karku. Powinniśmy się nim cieszyć w piłkarskim kontekście, bo to wielki stoper. Oby został w reprezentacji jak najdłużej i oby częściej zakładał na siebie białą koszulkę, bo wyjdzie mu to na lepsze. Biały kolor zajeb**cie mu pasuje. To wszystko jednak nie wpłynie na dobrą atmosferę w reprezentacji. Czy Realowi mogą przeszkadzać deklaracje Pique? Szczerze mówiąc, to nie sądzę. Mogłyby przeszkadzać, gdyby wyszły od Iniesty, który nigdy nic nie mówi i nie dokucza w ten sposób. Ale jeśli to jest Pique, to nie sądzę, żeby był jakiś problem.
Sergio Ramos za:ondacero.es