Brazylia awansowała na MŚ 2018!

Na 15 miesięcy przed mundialem Brazylia zdobyła już 33 punkty w kwalifikacjach, czym matematycznie zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Świata w Rosji, jako pierwsza drużyna na świecie. Gratulacje!

Ładna podcinka Marcelo na 3-0!

Brazylia ostatecznie pokonuje Paragwaj 3-0, a ostatniego gola spotkania zdobywa Marcelo, który w efektowny sposób wykorzystuje podanie Paulinho!

Piękny solowy rajd i gol Neymara!

Co za akcja gwiazdora Barcelony! Piłka trafiła do Neymara jeszcze na połowie Brazylii i piłkarz pognał z nią na bramkę Paragwaju, efektownie mijając dwóch rywali. Przy strzale piłka jeszcze otarła się od nóg jednego z defensorów, czym doszczętnie zmyliła golkipera. 2-0!

Ładny gol Coutinho z dystansu

Philippe Coutinho rozegrał dwójkową akcję z Paulinho, po czym zdecydował się na strzał zza pola karnego i wpadło! Brazylia w 34. minucie meczu wyszła na prowadzenie z Paragwajem!

Zmarnowany rzut karny Alexisa

W końcówce meczu Chile z Wenezuelą Alexis Sanchez mógł podwyższyć prowadzenie na 4-1, jednak golkiper gości dobrze wyczuł jego strzał i ostatecznie zakończyło się na wyniku 3-1!

Giroud podpowiadał Llorisowi przy karnym

Przed strzałem Davida Silvy na 1-0 Oliver Giroud pokazywał kilkukrotnie, w którą stronę powinien rzucić się francuski golkiper. Ten jednak nie posłuchał, a piłkarz Manchesteru City zamienił stały fragment gry na gola.

Ładna akcja bramkowa Chile na 2-0

Chwilę po pięknym golu Alexisa Sancheza z rzuty wolnego padła kolejna bramka dla reprezentacji Chile. Tym razem gol został zdobyty przez Estebana Paredesa, który wykończył piękną drużynową akcję.