reklama

Faworyci Carlosa w Pucharze Konfederacji

Faworyci Carlosa w Pucharze Konfederacji
Rosja zagra w Pucharze Konfederacji z Nową Zelandią, Portugalią i Meksykiem. To trudna grupa, nawet bardzo. Granie w domu i posiadanie wsparcia własnych fanów będzie czymś, co da przewagę nad rywalami. Awans rozstrzygnie się między Rosją, Portugalią i Meksykiem: Rosją, ponieważ są gospodarzami; Portugalią, ponieważ są mistrzami Europy i posiadają najlepszego piłkarza na świecie; Meksykiem, ponieważ znam ich bardzo dobrze i wiem, że grając z nimi nigdy nie jesteś na wygranej pozycji. Mają bardzo dobrych piłkarzy i tworzą ciekawą drużynę. Ostateczna walka o trofeum rozstrzygnie się między Portugalią, Meksykiem i Niemcami. To trzy drużyny, które najlepiej mi się ogląda i wszystkie mają znakomitych piłkarzy. Pozostaje nam tylko poczekać aż rozpocznie się turniej!
Roberto Carlos za:fifa.com
reklama

Oficjalne tłumaczenie Messiego

Oficjalne tłumaczenie Messiego
Argentyńscy dziennikarze dotarli do fragmentu tekstu, w którym Messi wyjaśnia zdarzenia z meczu z Chile. Piłkarz Argentyny napisał: "Moje słowa nigdy nie były skierowane w stronę pierwszego asystenta. Były rzucone w powietrze". Pismo zawierające m.in. przytoczone zdania, zostało już przesłane do FIFA wraz z oficjalnym pismem wystosowanym przez argentyński związek.
za:dziennik 'La Nación'

Urodziny Rui Costy

Urodziny Rui Costy

Alexis chce zostać w Londynie, ale...

Alexis chce zostać w Londynie, ale...
Chciałbym pozostać w tym mieście, jednak grając dla drużyny, która zwycięża, która ma mentalność zwycięzców. Jestem szczęśliwy w Londynie i mam nadzieję, że wypełnię mój kontrakt z Arsenalem. Mam nadzieję, że drużynie uda się powalczyć o najważniejsze tytuły. Ja jednak mam 28 lat i wciąż jest wiele przede mną. Zwłaszcza, że jestem zawodnikiem, który wyjątkowo o siebie dba.
Alexis Sanchez za:El Grafico
reklama

Jak się kończy randkowanie w Internecie

Jak się kończy randkowanie w Internecie

"Grosik" ma już pół kombinezonu

Neymar: Brazylia odzyskała swój styl

Neymar: Brazylia odzyskała swój styl
Tite udało się uformować nas we właściwy sposób. Powrócilismy do grania w piłkę w brazylijskim stylu i gramy po prostu nasz futbol. Myślę, że zaczyna wracać utracony przez kibiców entuzjazm. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.
Neymar za:abola.pt
reklama