reklama

Ranieri nie czuł żalu, tylko zaskoczenie

Ranieri nie czuł żalu, tylko zaskoczenie
Kiedy myślę o zwolnieniu z Leicester, pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, to zaskoczenie. Dopiero później jest żal. Wiele przeszedłem w mojej długiej karierze, ale nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego. To był szok. Nawet jeśli takie rzeczy dzieją się w futbolu na co dzień. 10 kwietnia pojawię się w studiu "Sky Sports". Do tego dnia nie powiem już nic więcej. To wszystko wydarzyło się w Anglii i wydaje mi się, że lepiej mówić o tym właśnie tam.
Claudio Ranieri za:La Gazzetta dello Sport
reklama

Wściekły Perisic po kontuzji Pjacy

Wściekły Perisic po kontuzji Pjacy
Boisko na jakim zagraliśmy mecz z Estonią, było niegodne profesjonalnego futbolu i nie ma sensu organizacji spotkań towarzyskich tego typu. Radziłbym panu Davorowi Sukerowi (prezes Chorwackiego Związku Piłki Nożnej), żeby wybierał lepszych przeciwników dysponujących infrastrukturą o dużo wyższej jakości. Bo grając na tak okropnej nawierzchni jak ta wczoraj, możemy tylko stracić więcej naszych zawodników. Największą porażką tego meczu, jest kontuzja Pjacy.
Ivan Perisic za:indianexpress.com

Faworyci Carlosa w Pucharze Konfederacji

Faworyci Carlosa w Pucharze Konfederacji
Rosja zagra w Pucharze Konfederacji z Nową Zelandią, Portugalią i Meksykiem. To trudna grupa, nawet bardzo. Granie w domu i posiadanie wsparcia własnych fanów będzie czymś, co da przewagę nad rywalami. Awans rozstrzygnie się między Rosją, Portugalią i Meksykiem: Rosją, ponieważ są gospodarzami; Portugalią, ponieważ są mistrzami Europy i posiadają najlepszego piłkarza na świecie; Meksykiem, ponieważ znam ich bardzo dobrze i wiem, że grając z nimi nigdy nie jesteś na wygranej pozycji. Mają bardzo dobrych piłkarzy i tworzą ciekawą drużynę. Ostateczna walka o trofeum rozstrzygnie się między Portugalią, Meksykiem i Niemcami. To trzy drużyny, które najlepiej mi się ogląda i wszystkie mają znakomitych piłkarzy. Pozostaje nam tylko poczekać aż rozpocznie się turniej!
Roberto Carlos za:fifa.com

Oficjalne tłumaczenie Messiego

Oficjalne tłumaczenie Messiego
Argentyńscy dziennikarze dotarli do fragmentu tekstu, w którym Messi wyjaśnia zdarzenia z meczu z Chile. Piłkarz Argentyny napisał: "Moje słowa nigdy nie były skierowane w stronę pierwszego asystenta. Były rzucone w powietrze". Pismo zawierające m.in. przytoczone zdania, zostało już przesłane do FIFA wraz z oficjalnym pismem wystosowanym przez argentyński związek.
za:dziennik 'La Nación'
reklama

Urodziny Rui Costy

Urodziny Rui Costy

Alexis chce zostać w Londynie, ale...

Alexis chce zostać w Londynie, ale...
Chciałbym pozostać w tym mieście, jednak grając dla drużyny, która zwycięża, która ma mentalność zwycięzców. Jestem szczęśliwy w Londynie i mam nadzieję, że wypełnię mój kontrakt z Arsenalem. Mam nadzieję, że drużynie uda się powalczyć o najważniejsze tytuły. Ja jednak mam 28 lat i wciąż jest wiele przede mną. Zwłaszcza, że jestem zawodnikiem, który wyjątkowo o siebie dba.
Alexis Sanchez za:El Grafico

Jak się kończy randkowanie w Internecie

Jak się kończy randkowanie w Internecie
reklama