reklama

Prawdziwy twórca popiersia CR7

Prawdziwy twórca popiersia CR7
reklama

Odjechane motywy w domach piłkarzy

CR7 i jego wypasiona siłka
Piłkarze z najwyższej półki miewają swoje fanaberie - stać ich na wiele rzeczy, więc w ich domach można znaleźć ciekawe miejsca. Niektóre są bardziej odjechane, a inne mniej. Sami się przekonajcie! ;)

FIFA ma plan na MŚ 2026

FIFA ma plan na MŚ 2026
FIFA przedstawiła dzisiaj finalną propozycję podziału miejsc dla poszczególnych federacji piłkarskich na Mistrzostwach Świata w 2026 roku. W turnieju ma wziąć udział 48 państw. Podstawową różnicą ma być przyznanie pewnego miejsca reprezentacji z regionu Oceanii (obecnie musi rozgrywać mecz w barażach interkontynentalnych z piątym zespołem Ameryki Płd.). Gospodarz turnieju będzie miał natomiast zapewniony automatyczny udział i zajmie jedno z dostępnych miejsc swojej federacji. Jak przedstawia się podział miejsc gwarantujących bezpośredni udział w Mundialu? Europa dostanie 16 miejsc, Afryka - 9, Azja - 8, Ameryka Południowa - 6, Ameryka Północa, Centralna i Karaiby - 6, Oceania - 1. Dodatkowo, zostanie rozegrany turniej barażowy w kraju gospodarza turnieju. W tym turnieju weźmie udział sześć zespołów, które powalczą o dwa ostatnie miejsca na Mundialu. Propozycja FIFY musi zostać ratyfikowana 9 maja bieżącego roku w Manamie (stolica Bahrajnu).
za:goal.com

Beenhakker o kryzysie Holandii

Beenhakker o kryzysie Holandii
To kwestia utalentowanego pokolenia. Mieliśmy znakomitych piłkarzy osiem, dziesięć lat temu. Bardzo długo grali na wysokim poziomie, ale w pewnym momencie musieli przestać występować w kadrze. Nie mieliśmy odpowiednich następców. Czasami jest tak, że nie rodzi się nikt z tym darem. Pewien rocznik może mieć kilku graczy międzynarodowego formatu, a następne pięć żadnego. My trafiliśmy właśnie na taką lukę. Mamy tylko jedno wyjście: zaczekać. Mamy wielu niesamowicie zdolnych chłopców między 16. a 18. rokiem życia. To zbyt wcześnie, by pociągnęli za sobą drużynę narodową. Muszą dojrzeć. Stanie się to zapewne nie wcześniej niż w wieku 24 lat.
Leo Beenhakker za:sport.tvp.pl
reklama

Legia robi sobie jaja z popiersia CR7

Legia robi sobie jaja z popiersia CR7

Urodziny Ramosa na Bernabeu

No i jest też filmik z dzisiejszego małego świętowania urodzin Sergio Ramosa na stadionie Realu.
źródło:youtube.com

Tak Ramos zniszczył prezent od CR7

Omar Momani jak zwykle w najwyższej formie!
źródło:youtube.com
reklama