reklama

Wypasione fury Lingarda

Jesse Lingard
Jesse Lingard to miłośnik pięknych i szybkich samochodów. Ekipa z "The Sun" przyłapała pomocnika Manchesteru United, gdy ten zaparkował swoje nowe cacko - Bentleya Continental GT, którego wartość to jakieś 200 tysięcy funtów. To jednak nie wszystko! Jesse ma też inne kozackie fury.
reklama

Król Legii Lucjan Brychczy na tronie

Król Legii Lucjan Brychczy na tronie

Ważna decyzja Claudio Bravo

Ważna decyzja Claudio Bravo
Claudio Bravo oficjalnie poinformował, że po Mundialu w Rosji przestanie grać w reprezentacji Chile. Bramkarz City dodał: "Z racji na mój wiek, nadszedł czas, aby pozwolić grać innym i uważam, że młodzi piłkarze muszą zacząć dostawać swoje szanse".
za:tycsports.com

Prawdziwy twórca popiersia CR7

Prawdziwy twórca popiersia CR7
reklama

Odjechane motywy w domach piłkarzy

CR7 i jego wypasiona siłka
Piłkarze z najwyższej półki miewają swoje fanaberie - stać ich na wiele rzeczy, więc w ich domach można znaleźć ciekawe miejsca. Niektóre są bardziej odjechane, a inne mniej. Sami się przekonajcie! ;)

FIFA ma plan na MŚ 2026

FIFA ma plan na MŚ 2026
FIFA przedstawiła dzisiaj finalną propozycję podziału miejsc dla poszczególnych federacji piłkarskich na Mistrzostwach Świata w 2026 roku. W turnieju ma wziąć udział 48 państw. Podstawową różnicą ma być przyznanie pewnego miejsca reprezentacji z regionu Oceanii (obecnie musi rozgrywać mecz w barażach interkontynentalnych z piątym zespołem Ameryki Płd.). Gospodarz turnieju będzie miał natomiast zapewniony automatyczny udział i zajmie jedno z dostępnych miejsc swojej federacji. Jak przedstawia się podział miejsc gwarantujących bezpośredni udział w Mundialu? Europa dostanie 16 miejsc, Afryka - 9, Azja - 8, Ameryka Południowa - 6, Ameryka Północa, Centralna i Karaiby - 6, Oceania - 1. Dodatkowo, zostanie rozegrany turniej barażowy w kraju gospodarza turnieju. W tym turnieju weźmie udział sześć zespołów, które powalczą o dwa ostatnie miejsca na Mundialu. Propozycja FIFY musi zostać ratyfikowana 9 maja bieżącego roku w Manamie (stolica Bahrajnu).
za:goal.com

Beenhakker o kryzysie Holandii

Beenhakker o kryzysie Holandii
To kwestia utalentowanego pokolenia. Mieliśmy znakomitych piłkarzy osiem, dziesięć lat temu. Bardzo długo grali na wysokim poziomie, ale w pewnym momencie musieli przestać występować w kadrze. Nie mieliśmy odpowiednich następców. Czasami jest tak, że nie rodzi się nikt z tym darem. Pewien rocznik może mieć kilku graczy międzynarodowego formatu, a następne pięć żadnego. My trafiliśmy właśnie na taką lukę. Mamy tylko jedno wyjście: zaczekać. Mamy wielu niesamowicie zdolnych chłopców między 16. a 18. rokiem życia. To zbyt wcześnie, by pociągnęli za sobą drużynę narodową. Muszą dojrzeć. Stanie się to zapewne nie wcześniej niż w wieku 24 lat.
Leo Beenhakker za:sport.tvp.pl
reklama