reklama

Kadra Beenhakkera i akcja w Moskwie

Kadra Beenhakkera i akcja w Moskwie
Gdy zgrupowanie się kończyło mogliśmy robić co chcieliśmy. Beenhakker nam ufał i jeśli planowaliśmy coś po ostatnim meczu, to nigdy nie robił problemów. Niektórzy szli na miasto, inni do klubu, jeszcze ktoś do restauracji. Trafiali się też tacy co wracali od razu do domów. Pamiętam, że kiedy byliśmy w Moskwie Beenhakker ten jeden raz zabronił nam wychodzić z hotelu. Niektórzy byli bardzo zawiedzeni, ale jakoś sobie poradzili. Dwóch kolegów postanowiło uderzyć na miasto, a z budynku uciekli schodami przeciwpożarowymi. Wszystko w tajemnicy przed Leo. Rano wrócili cali i zdrowi, ale Leo do tej pory nie wie, że coś takiego miało miejsce. Chłopaki opowiadali, że było bardzo sympatycznie. Pozwiedzali kluby, zobaczyli różne ciekawe miejsca. Podobno spotkali bardzo fajne koleżanki, ale żaden z nich nie chciał wchodzić w szczegóły. To co było w Moskwie, zostało w Moskwie.
Radosław Matusiak za:firsteleven.com
reklama

Zieliński wrócił do meczu z Realem

Zieliński wrócił do meczu z Realem
Mecz z Realem Madryt? W trakcie drugiej połowy meczu na San Paolo w Neapolu, piłkarze Realu nie widzieli piłki. Żałujemy, bo mogliśmy uniknąć straty tamtych bramek.
Piotr Zieliński za:Radio Kiss Kiss

Najbrzydsze pomniki piłkarzy i trenerów

Popiersie CR7
Myśleliście, że popiersie Cristiano Ronaldo wygląda tragicznie? No to spójrzcie na te "dzieła". Oczy bolą! ;)

Terry wymiata na treningu Chelsea

When your walking in from training and @garyjcahill smashes one in the air and you kill it ⚽ Then bend one in as @chalobah @nathanake @garyjcahill can't believe what they have just seen👌😂⚽ @johnterry.26
Najpierw Gary Cahill zagrał niełatwą piłkę do Johna Terry'ego, a ten ją sobie kozacko skleił, a potem (jakby tego było mało) trafił do bramki zza bramki. Co za dzień!
źródło:instagram.com
reklama

Koszulka Pjacy z przesłaniem

Koszulka Pjacy z przesłaniem
Marko Pjaca dotarł dzisiaj do rzymskiej Villi Stuart, gdzie zostanie zoperowany przez prof. Marianiego (tego samego, który 'stawiał' na nogi Arkadiusza Milika). Chorwat zwrócił uwagę ciekawym napisem na koszulce: 'Dobrzy gracze nie są tani. Tani gracze nie są dobrzy'.

Karta Podolskiego w FIFIE 17

Karta Podolskiego w FIFIE 17

Wypasione fury Lingarda

Jesse Lingard
Jesse Lingard to miłośnik pięknych i szybkich samochodów. Ekipa z "The Sun" przyłapała pomocnika Manchesteru United, gdy ten zaparkował swoje nowe cacko - Bentleya Continental GT, którego wartość to jakieś 200 tysięcy funtów. To jednak nie wszystko! Jesse ma też inne kozackie fury.
reklama