reklama

Higuain potrzebuje psychologa?

Higuain potrzebuje psychologa?
Ciągłe pudła Higuaina w wielkich finałach? To bardziej pytanie do psychologa, niż do mnie. Zmarnowanie doskonałej sytuacji do strzelenia gola w finale może przydarzyć się każdemu. Chodzi o to, czy potem jesteś w stanie żyć z tym błędem i w następnym finale zapomnieć o tym. Higuainowi sumują się te błędy w finałach i nie potrafi ich zapomnieć. To jest bardziej kwestia psychologiczna, niż techniczna.
Hernan Crespo, były piłkarz argentyński za:dziennik 'Clarin'
reklama

Kibice Realu złożyli życzenia Ramosowi

Kibice Realu złożyli życzenia Ramosowi

Tuchel wyciął Aubie kawał z korkami

Tuchel wyciął Aubie kawał z korkami
Na dzisiejszym treningu Borussii dopisywał dobry humor i trener Tuchel postanowił zostawić swojego napastnika bez korków. Zarzucił je gdzieś wysoko na słupie i poszedł sobie... Czekamy na rewanż Aubameyanga! :D

Monchi odszedł z Sevilli!

Monchi odszedł z Sevilli!
Sevilla FC oficjalnie potwierdziła, że Monchi odchodzi z klubu. Hiszpan rozwiązał umowę z Andaluzyjczykami. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce podpisze kontrakt z AS Romą i zostanie dyrektorem sportowym w rzymskim klubie.
za:football-italia.net
reklama

Kadra Beenhakkera i akcja w Moskwie

Kadra Beenhakkera i akcja w Moskwie
Gdy zgrupowanie się kończyło mogliśmy robić co chcieliśmy. Beenhakker nam ufał i jeśli planowaliśmy coś po ostatnim meczu, to nigdy nie robił problemów. Niektórzy szli na miasto, inni do klubu, jeszcze ktoś do restauracji. Trafiali się też tacy co wracali od razu do domów. Pamiętam, że kiedy byliśmy w Moskwie Beenhakker ten jeden raz zabronił nam wychodzić z hotelu. Niektórzy byli bardzo zawiedzeni, ale jakoś sobie poradzili. Dwóch kolegów postanowiło uderzyć na miasto, a z budynku uciekli schodami przeciwpożarowymi. Wszystko w tajemnicy przed Leo. Rano wrócili cali i zdrowi, ale Leo do tej pory nie wie, że coś takiego miało miejsce. Chłopaki opowiadali, że było bardzo sympatycznie. Pozwiedzali kluby, zobaczyli różne ciekawe miejsca. Podobno spotkali bardzo fajne koleżanki, ale żaden z nich nie chciał wchodzić w szczegóły. To co było w Moskwie, zostało w Moskwie.
Radosław Matusiak za:firsteleven.com

Zieliński wrócił do meczu z Realem

Zieliński wrócił do meczu z Realem
Mecz z Realem Madryt? W trakcie drugiej połowy meczu na San Paolo w Neapolu, piłkarze Realu nie widzieli piłki. Żałujemy, bo mogliśmy uniknąć straty tamtych bramek.
Piotr Zieliński za:Radio Kiss Kiss

Najbrzydsze pomniki piłkarzy i trenerów

Popiersie CR7
Myśleliście, że popiersie Cristiano Ronaldo wygląda tragicznie? No to spójrzcie na te "dzieła". Oczy bolą! ;)
reklama