reklama

Maradona idzie na wojnę z Konami

Maradona idzie na wojnę z Konami
Diego Maradona ma zamiar podać japońską firmę Konami do sądu. Twórcy słynnej serii PES, wykorzystali wizerunek Argentyńczyka w ostatniej odsłonie gry, ale nie uzyskali na to jego zgody. Postać Maradony znalazła się w gronie dostępnych legend futbolu. Co ciekawe, gra jest dostępna na rynku od września zeszłego roku, a Maradona odkrył oszustwo dopiero wczoraj. A jak tłumaczą się przedstawiciele firmy? Ich zdaniem, Konami nie naruszyło prawa, ponieważ ma podpisaną umowę z Barceloną i może wykorzystywać wizerunek również byłych piłkarzy tego klubu. Oprócz Maradony w składzie legend udostępnionych w wersji 2017 znalazły się takie nazwiska jak Lineker, Ronaldinho, Riquelme, Davids, Ronaldo, Rivaldo czy Overmars (w przeszłości wszyscy zakładali koszulkę Barcelony).
za:clarin.com
reklama

13-latek z Polski na testach w United

13-latek z Polski na testach w United

Higuain potrzebuje psychologa?

Higuain potrzebuje psychologa?
Ciągłe pudła Higuaina w wielkich finałach? To bardziej pytanie do psychologa, niż do mnie. Zmarnowanie doskonałej sytuacji do strzelenia gola w finale może przydarzyć się każdemu. Chodzi o to, czy potem jesteś w stanie żyć z tym błędem i w następnym finale zapomnieć o tym. Higuainowi sumują się te błędy w finałach i nie potrafi ich zapomnieć. To jest bardziej kwestia psychologiczna, niż techniczna.
Hernan Crespo, były piłkarz argentyński za:dziennik 'Clarin'

Kibice Realu złożyli życzenia Ramosowi

Kibice Realu złożyli życzenia Ramosowi
reklama

Tuchel wyciął Aubie kawał z korkami

Tuchel wyciął Aubie kawał z korkami
Na dzisiejszym treningu Borussii dopisywał dobry humor i trener Tuchel postanowił zostawić swojego napastnika bez korków. Zarzucił je gdzieś wysoko na słupie i poszedł sobie... Czekamy na rewanż Aubameyanga! :D

Monchi odszedł z Sevilli!

Monchi odszedł z Sevilli!
Sevilla FC oficjalnie potwierdziła, że Monchi odchodzi z klubu. Hiszpan rozwiązał umowę z Andaluzyjczykami. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce podpisze kontrakt z AS Romą i zostanie dyrektorem sportowym w rzymskim klubie.
za:football-italia.net

Kadra Beenhakkera i akcja w Moskwie

Kadra Beenhakkera i akcja w Moskwie
Gdy zgrupowanie się kończyło mogliśmy robić co chcieliśmy. Beenhakker nam ufał i jeśli planowaliśmy coś po ostatnim meczu, to nigdy nie robił problemów. Niektórzy szli na miasto, inni do klubu, jeszcze ktoś do restauracji. Trafiali się też tacy co wracali od razu do domów. Pamiętam, że kiedy byliśmy w Moskwie Beenhakker ten jeden raz zabronił nam wychodzić z hotelu. Niektórzy byli bardzo zawiedzeni, ale jakoś sobie poradzili. Dwóch kolegów postanowiło uderzyć na miasto, a z budynku uciekli schodami przeciwpożarowymi. Wszystko w tajemnicy przed Leo. Rano wrócili cali i zdrowi, ale Leo do tej pory nie wie, że coś takiego miało miejsce. Chłopaki opowiadali, że było bardzo sympatycznie. Pozwiedzali kluby, zobaczyli różne ciekawe miejsca. Podobno spotkali bardzo fajne koleżanki, ale żaden z nich nie chciał wchodzić w szczegóły. To co było w Moskwie, zostało w Moskwie.
Radosław Matusiak za:firsteleven.com
reklama