reklama

Czarnogóra - Polska: Borek i Hajto

PanZdzichuPL znowu nie zawiódł! Tym razem przygotował podsumowanie najlepszych tekstów Tomasza Hajty i Mateusza Borka (w mniejszym stopniu) z meczu Czarnogóra - Polska. Warto przeżyć to jeszcze raz!
źródło:youtube.com
reklama

Maradona idzie na wojnę z Konami

Maradona idzie na wojnę z Konami
Diego Maradona ma zamiar podać japońską firmę Konami do sądu. Twórcy słynnej serii PES, wykorzystali wizerunek Argentyńczyka w ostatniej odsłonie gry, ale nie uzyskali na to jego zgody. Postać Maradony znalazła się w gronie dostępnych legend futbolu. Co ciekawe, gra jest dostępna na rynku od września zeszłego roku, a Maradona odkrył oszustwo dopiero wczoraj. A jak tłumaczą się przedstawiciele firmy? Ich zdaniem, Konami nie naruszyło prawa, ponieważ ma podpisaną umowę z Barceloną i może wykorzystywać wizerunek również byłych piłkarzy tego klubu. Oprócz Maradony w składzie legend udostępnionych w wersji 2017 znalazły się takie nazwiska jak Lineker, Ronaldinho, Riquelme, Davids, Ronaldo, Rivaldo czy Overmars (w przeszłości wszyscy zakładali koszulkę Barcelony).
za:clarin.com

13-latek z Polski na testach w United

13-latek z Polski na testach w United

Higuain potrzebuje psychologa?

Higuain potrzebuje psychologa?
Ciągłe pudła Higuaina w wielkich finałach? To bardziej pytanie do psychologa, niż do mnie. Zmarnowanie doskonałej sytuacji do strzelenia gola w finale może przydarzyć się każdemu. Chodzi o to, czy potem jesteś w stanie żyć z tym błędem i w następnym finale zapomnieć o tym. Higuainowi sumują się te błędy w finałach i nie potrafi ich zapomnieć. To jest bardziej kwestia psychologiczna, niż techniczna.
Hernan Crespo, były piłkarz argentyński za:dziennik 'Clarin'
reklama

Kibice Realu złożyli życzenia Ramosowi

Kibice Realu złożyli życzenia Ramosowi

Tuchel wyciął Aubie kawał z korkami

Tuchel wyciął Aubie kawał z korkami
Na dzisiejszym treningu Borussii dopisywał dobry humor i trener Tuchel postanowił zostawić swojego napastnika bez korków. Zarzucił je gdzieś wysoko na słupie i poszedł sobie... Czekamy na rewanż Aubameyanga! :D

Monchi odszedł z Sevilli!

Monchi odszedł z Sevilli!
Sevilla FC oficjalnie potwierdziła, że Monchi odchodzi z klubu. Hiszpan rozwiązał umowę z Andaluzyjczykami. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce podpisze kontrakt z AS Romą i zostanie dyrektorem sportowym w rzymskim klubie.
za:football-italia.net
reklama