reklama

Sami Khedira zostaje w Juventusie

Sami Khedira zostaje w Juventusie
Sami Khedira zamierza wypełnić swój kontrakt z Juventusem, informuje Mediaset Premium. Kontrakt reprezentanta Niemiec z mistrzami Włoch wygasa w 2019 roku. Ostatnio pojawiły się informacje, że Khedira myśli nad transferem do MLS, jednak według włoskich dziennikarzy są to tylko plotki.
za:football-italia.net
reklama

Pochettino nie chce trenować Barcy

Pochettino nie chce trenować Barcy
Dla mnie byłoby czymś niemożliwym trenowanie Barcelony. Ja kocham Espanyol. I myślę, że nie ma potrzeby mówić dużo więcej w tym temacie.
Mauricio Pochettino, trener Tottenhamu za:el partidazo de COPE

Casillas kwestionuje wybór Buffona

Casillas kwestionuje wybór Buffona
Z całym szacunkiem dla Buffona, ale nie powinien otrzymać nagrody dla najlepszego bramkarza 2016 roku, biorąc pod uwagę formę Jana Oblaka i Keylora Navasa w Lidze Mistrzów.
Gianluigi Buffon za:@Squawkanews

Rok stulecia Legii w 100 sekund

Świetne video podsumowujący ubiegły, setny w historii Legii, rok. Są tu najważniejsze momenty, gole i oprawy!
źródło:youtube.com
reklama

Co 10-ty Katalończyk kibicuje Realowi

Co 10-ty Katalończyk kibicuje Realowi
Z opublikowanych wyników badań Centrum Badania Opinii przeprowadzonych dla katalońskiego rządu wynika, że aż 10,4% Katalończyków kibicuje... Realowi Madryt. Najwięcej, bo aż 77,5% mieszkańców Katalonii to kibice Barcelony. Na dalszych miejscach plasują się Espanyol (3,6%), Athletic Bilbao (1,4%) i Atletico Madryt (1,2%). Pozostałe 5,9% kibicuje innym klubom lub nikomu.
za:marca.com

Marcus Vinicius z polskim obywatelstwem

Marcus Vinicius z polskim obywatelstwem
33-letni Marcus Vinicius, piłkarz Arki Gdynia, otrzymał polskie obywatelstwo. Vinicius gra w Polsce od 2008 roku. Piłkarzem Arki jest od 5 lat.

Mourinho o kwalifikacjach do MŚ

Mourinho o kwalifikacjach do MŚ
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata wkurzają mnie, a te w Ameryce Południowej ekscytują. Lubię piłkę nożną traktowaną na poważnie, a nie dla zabawy. W Ameryce Południowej futbol jest brany na poważnie, jest tam dużo dobrych zespołów na podobnym poziomie. Nawet ci, którzy nie są tak silni jak reszta, mogą sprawić trudności. W Europie kwalifikacje są żartem. W Ameryce Południowej są poważnym wyzwaniem, trwającym dwa lata.
Jose Mourinho za:espnfc.com
reklama