reklama

Najtrudniejszy obrońca dla Cavaniego

Najtrudniejszy obrońca dla Cavaniego
Najlepszy obrońca na jakiego się natknąłem w ciągu mojej kariery? Lubiłem walczyć z Giorgio Chiellinim. Zawsze był twardy, agresywny i ciężko było mu stawić czoła. Przykład 'włoskości'. Lubię takich.
Edinson Cavani za:gonfialarete.com
reklama

Wg PZPN to Legia gra w finale PP

Wg PZPN to Legia gra w finale PP

Koniec sezonu dla Sadio Mane

Koniec sezonu dla Sadio Mane
Juergen Klopp na konferencji prasowej potwierdził, że kontuzja, której Sadio Mane doznał w derbach Merseyside, będzie wymagała leczenia operacyjnego, co oznacza koniec sezonu dla Senegalczyka.
za:goal.com

Problemy BVB przed meczem z Bayernem

Problemy BVB przed meczem z Bayernem
reklama

Magiera przeciwny podziałowi punktów

Magiera przeciwny podziałowi punktów
Moje zdanie jako człowieka piłki, który pracował w sztabie Legii przez 10 sezonów, a dziś jest pierwszym trenerem, jest takie, że na pewno nie powinno być podziału punktów. Czy powinno być 30 meczów, czy 34 czy nawet 37 to tematy do dyskusji. Jestem tu otwarty. Ale bez podziału. Każdy powinien walczyć przez cały sezon. Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kto dziś jest na 6 miejscu może powiedzieć, że to dobre, kto jest wyżej, może powiedzieć, że to jest złe. Dla mnie to jest złe. Dzielenie punktów nie wpływa dobrze na poziom.
Jacek Magiera za:sportowefakty.wp.pl

Jedyna przewaga Auby nad Lewandowskim

Jedyna przewaga Auby nad Lewandowskim
Lewandowski jest dla mnie bardziej kompletnym napastnikiem. Ma wszystko. Aubameyang jest z kolei niesamowicie wyeksponowany przez drużynę. Obaj potrafią doskonale wykorzystać sytuację. Gabończyk jest jednak brutalnie szybki. Rozpędzony potrafi przyjąć piłkę i oddać strzał na bramkę.
Ulf Kirsten, legenda niemieckiej piłki za:bundesliga.de

"Monchi" pomoże Krychowiakowi?

Zdaniem francuskich mediów odejście Grzegorza Krychowiaka z PSG jest już niemal pewne. Trener Unai Emery w ogóle na niego nie stawia, a w klubie są przekonani, że najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie pozwolenie Polakowi na odejście. W tej sytuacji pomocną dłoń może podać mu "Monchi", słynny dyrektor sportowy, który ściągał go do Sevilli w 2014 roku. Po zakończeniu sezonu 2016/17 Hiszpan odchodzi z andaluzyjskiego klubu i jak podaje wiele źródeł, najprawdopodobniej trafi do AS Romy, gdzie ma odpowiadać za politykę transferową. Pierwszym nabytkiem "Monchiego" w Rzymie ma być właśnie Grzegorz Krychowiak. Operacja ściągnięcia Polaka do Sevilli była jednym z jego największych sukcesów pod względem finansowym (transfer do klubu za 5,5 mln € i sprzedaż za 26 mln €). Mimo niepowodzeń Krychowiaka w PSG, Hiszpan wciąż wierzy w jego umiejętności i jego ściągnięcie do AS Romy ma to udowodnić całemu piłkarskiemu światu.
za:Corriere della Sera
reklama