reklama

Boiskowa prośba żony Guilherme

Boiskowa prośba żony Guilherme
Mecze Legii ogląda moja rodzina i znajomi w Brazylii. Potem mam telefony, że gram za twardo. Żona też prosi, żebym nie był taki ostry na boisku. Szanuję rywali i nigdy nie prowokuję przeciwników, nie fauluję specjalnie. Jeśli dochodzi do fauli, to w ferworze walki o piłkę. Muszę być mądrzejszy i nie tracąc agresji, bardziej uważać na kartki.
Guilherme za:sport.se.pl
reklama

Piłkarze z E-klasy warci ponad 1 mln €

Piłkarze z E-klasy za ponad 1 mln €
Portal "Transfermakrt.pl" dokonał aktualizacji wyceny zawodników występujących w Ekstraklasie i dzięki temu mamy aż 24 piłkarzy, którzy są warci 1 mln € lub więcej!

7 lat od pamiętnego woleja Robbena

Tego dnia, dokładnie 7 lat temu, Bayern Monachium mierzył się z Manchesterem United w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. "Czerwone Diabły" prowadziły w spotkaniu już 3-0, jednak dzięki bramce Olicia i TEMU wolejowi Arjena Robbena, to Bawarczycy awansowali do półfinału. W pierwszym meczu Bayern wygrał z Manchesterem United 2-1.

Kadra Realu Madryt na Atletico

Kadra Realu Madryt na Atletico
reklama

Dlaczego Neymar ma problemy z korkami?

Dlaczego Neymar ma problemy z korkami?
Częste zmiany korków przez Neymara? Nie musicie pytać o to Neymara. To wszystko przez bóle powodowane przez obuwie i dlatego je zmienia. Wolę, żeby był przez minutę poza boiskiem, zmienił korki i potem czuł się dobrze przez 89 minut. Postaramy się, aby to już nie miało miejsca. Neymar nie zmienia sobie korków bo tak mu się podoba. To oczywiście zawsze pewne ryzyko, kiedy pozostajemy na boisku bez jednego zawodnika, ale mamy tego świadomość.
Luis Enrique za:Mundo Deportivo

Efektywność gry Jamesa Rodrigueza

Efektywność gry Jamesa Rodrigueza

Tajemne negocjacje Majewskiego w Anglii

Tajemne negocjacje Majewskiego w Anglii
Przypominam sobie jeszcze jeden transfer, który nie doszedł do skutku. Gdy grałem dla Forest, negocjowałem z Boltonem. Wszystko odbyło się w ścisłej tajemnicy: przyjechała po mnie limuzyna, z której potem musiałem się przesiąść do innej. Wywieźli mnie do jakiegoś lasu, gdzie stał hotel. Tam w restauracji zarezerwowano lożę w samym kącie, by nikt nas nie widział. Czułem się jak Ashley Cole, gdy rozmawiał z Jose Mourinho przenosiny do Chelsea. Bolton szykował drużynę na powrót do Premier League, miałem być rozgrywającym. Menedżer Dougie Freedman pytał, czy nie wywrze na mnie zbyt dużego wrażenia fakt, że trafię do tak dużego klubu. „Nie no, przecież Nottingham to też duży klub” – odparłem zdziwiony. Myśleli chyba, że jak jestem Polakiem, to będę podjarany, że mają jacuzzi w szatni (śmiech). Ostatecznie zostałem w Forest. Dali mi do podpisania taki kontrakt, że nie mogłem odmówić.
Radosław Majewski za:Przegląd Sportowy
reklama