reklama

Skład Cracovii na mecz ze Śląskiem

Skład Cracovii na mecz ze Śląskiem
reklama

Koke ofiarą napadu z bronią w ręku

Koke ofiarą napadu z bronią w ręku
W czwartek, na 2 dni przed derbowym meczem z Realem Madryt, Koke padł ofiarą napaści z bronią w ręku. Około godziny 19 piłkarz zbliżył się do parkometru na parkingu podziemnym pod Plaza de Olavide i gdy opuścił szybę, dopadł do niego złodziej. Przestępca wyciągnął pistolet i zaczął z niego mierzyć do hiszpańskiego pomocnika, żądając jego zegarka wartego około 70 tys. €. Kiedy piłkarz oddał złodziejowi zegarek, ten natychmiast wsiadł na motor i uciekł z miejsca zdarzenia. Koke od razu udał się na pobliski komisariat, gdzie zgłosił kradzież i złożył zeznania. Policja zdobyła juz nagrania z kamer umieszczonych na podziemnym parkingu i rozpoczęła poszukiwania sprawcy.
za:elmundo.es

Dlatego Kante odmówił Arsenalowi

Dlatego Kante odmówił Arsenalowi
Tak, to prawda, było zainteresowanie Arsenalu moją osobą, ale nie tak silne, jak innych klubów. Własnie dlatego odmówiłem Arsenalowi i wybrałem transfer do Chelsea.
N'Golo Kante za:Sky Sports

Neymar świętuje przyjaźń z Messim

Neymar świętuje przyjaźń z Messim
Falaram que a gente não ia se dar bem ... o resto é história 🤙🏽😉 @leomessi @neymarjr
"Ludzie mówili, że to nie zagra... reszta jest historią!" - takim wpisem Neymar odniósł się do słów osób krytykujących jego transfer do Barcelony. Ciężko się z nim nie zgodzić!
źródło:instagram.com
reklama

Globetrottersi nie imponują Pirlo

Duet "Harlem Globetrotters", zajmujący się sztuczkami z piłkami do kosza, starał się zaimponować Andrei Pirlo. Jak im poszło? Zobaczcie sami!
źródło:youtube.com

OFICJALNIE: Nowy kontratk Rodgersa!

OFICJALNIE: Nowy kontratk Rodgersa!
Brendan Rodgers podpisał nowy, 4-letni kontrakt z Celtikiem Glasgow - ogłosiła oficjalna klubowa strona. Były trener Liverpoolu związał się ze szkockim klubem w maju 2016 roku 12-miesięcznym kontraktem i już w swoim pierwszym sezonie zdobył mistrzostwo kraju z ogromną przewagą nad rywalami. Dzięki nowej umowie Rodgers pozostanie w klubie z Celtic Park do końca sezonu 2020/21.
za:celticfc.net

Boiskowa prośba żony Guilherme

Boiskowa prośba żony Guilherme
Mecze Legii ogląda moja rodzina i znajomi w Brazylii. Potem mam telefony, że gram za twardo. Żona też prosi, żebym nie był taki ostry na boisku. Szanuję rywali i nigdy nie prowokuję przeciwników, nie fauluję specjalnie. Jeśli dochodzi do fauli, to w ferworze walki o piłkę. Muszę być mądrzejszy i nie tracąc agresji, bardziej uważać na kartki.
Guilherme za:sport.se.pl
reklama