reklama

Tymczasem u żony Kamila Glika...

Tymczasem u żony Kamila Glika...
😎😎😎 @martaglik
źródło:instagram.com
reklama

"Wasyl" podczas sesji do FIFA 18

Żyro porównał kontuzję swoją i Milika

Żyro porównał kontuzję swoją i Milika
Nie zamierzam broń Boże porównywać kontuzji mojej i Arka Milika, ale to zupełnie inne urazy. Fizjoterapeuci i lekarze Wolverhampton mówili, że takiej kontuzji, jak moja i takiego ataku, jaki rywal wykonał na moje kolano – nie widzieli w życiu. Były nawet obawy, czy wrócę na boisko, ale po pierwszych badaniach oraz operacji zniknęły. Po wtorkowym sparingu odetchnęliśmy – kolano nie puchnie, nie boli i nie zbiera się płyn. Arek zerwał więzadło – to jeden z gorszych piłkarskich urazów, ale hmmm... jego kontuzja i moja to jak siniak i zerwany mięsień. Miałem zerwane trzy więzadła w kolanie, jedno naciągnięte plus zmiażdżoną kość od uderzenia. Sporo było do roboty – operacja w Londynie trwała ponad dwie godziny. Ja i on swoje już odcierpieliśmy.
Michał Żyro za:Przegląd Sportowy

Skład Cracovii na mecz ze Śląskiem

Skład Cracovii na mecz ze Śląskiem
reklama

Koke ofiarą napadu z bronią w ręku

Koke ofiarą napadu z bronią w ręku
W czwartek, na 2 dni przed derbowym meczem z Realem Madryt, Koke padł ofiarą napaści z bronią w ręku. Około godziny 19 piłkarz zbliżył się do parkometru na parkingu podziemnym pod Plaza de Olavide i gdy opuścił szybę, dopadł do niego złodziej. Przestępca wyciągnął pistolet i zaczął z niego mierzyć do hiszpańskiego pomocnika, żądając jego zegarka wartego około 70 tys. €. Kiedy piłkarz oddał złodziejowi zegarek, ten natychmiast wsiadł na motor i uciekł z miejsca zdarzenia. Koke od razu udał się na pobliski komisariat, gdzie zgłosił kradzież i złożył zeznania. Policja zdobyła juz nagrania z kamer umieszczonych na podziemnym parkingu i rozpoczęła poszukiwania sprawcy.
za:elmundo.es

Dlatego Kante odmówił Arsenalowi

Dlatego Kante odmówił Arsenalowi
Tak, to prawda, było zainteresowanie Arsenalu moją osobą, ale nie tak silne, jak innych klubów. Własnie dlatego odmówiłem Arsenalowi i wybrałem transfer do Chelsea.
N'Golo Kante za:Sky Sports

Neymar świętuje przyjaźń z Messim

Neymar świętuje przyjaźń z Messim
Falaram que a gente não ia se dar bem ... o resto é história 🤙🏽😉 @leomessi @neymarjr
"Ludzie mówili, że to nie zagra... reszta jest historią!" - takim wpisem Neymar odniósł się do słów osób krytykujących jego transfer do Barcelony. Ciężko się z nim nie zgodzić!
źródło:instagram.com
reklama