Kuriozalna akcja bramkowa Cracovii

Piłkarze Cracovii bardzo chcieli zdobyć w tej sytuacji bramkę, ale zamiast składnej akcji wyszedł piłkarski pinball :D

Niezwykły mecz w Korei Północnej

Nowe logo Sokola Jarcova

Czeski klub sportowy TJ Sokol Jarcová zamówił nowe logo u krajowego projektanta. Po dwóch miesiącach ciężkiej pracy grafik przedstawił swój projekt, który został zatwierdzony jako oficjalne nowe logo klubu. Nie przypomina Wam innego nowego klubowego logo, które przeszło ostatnio modyfikację? :P

Błąd Pawełka i Polczak na 1-0!

Tomasz Brzyski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Polczak wyprzedza niepewnie interweniującego Pawełka i mamy pierwszego gola w meczu Śląska Wrocław z Cracovią! 1-0 dla gospodarzy!

Mourinho zmienił zdanie o 180 stopni

Skład Śląska Wrocław na mecz z Cracovią

Magiczna przewrotka juniora Stali Mielec

Jak ratować wynik w ostatniej minucie meczu, to właśnie w takim stylu! Przed Wami Rafał Dusiło z juniorów Stali Mielec i jego kosmiczna przewrotka na wagę remisu w 90. minucie! :O