reklama

Ładny gest poznańskich kibiców

Ładny gest poznańskich kibiców
Kibice Lecha Poznań wyszli z ładną inicjatywą wobec sympatyków Legii Warszawa, którzy w niedzielę przyjadą na szlagierowy mecz Ekstraklasy. W poznańskim MPK zamówiono 20 autobusów, które posłużą kibicom Legii za transport ze stacji kolejowej Palędzie (miejscowość pod Poznaniem), na sam stadion przy Bułgarskiej. Od razu po meczu te pojazdy odwiozą kibiców z powrotem na tę samą stację. Za całość zapłacą kibice "Kolejorza". Jeszcze niedawno miasto dzieliło się kosztami z Lechem Poznań przy transporcie zorganizowanych grup kibicowskich na Inea Stadion, jednak ostatnio się to zmieniło i całość spoczywa na barkach klubu. Takie rozwiazanie jest nie tylko ładnym gestem poznaniaków, ale ma też swoje praktyczne aspekty - dzięki temu nie trzeba będzie organizować przemarszu kibiców w centrum miasta, co zakłóciłoby miejską komunikację i spowodowało spore korki. W ten sposób także uniknięto potencjalnej konfrontacji grup kibicowskich obu klubów.
za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Ładny wolej Balotellego na 1-1!

Mario Balotelli znów o sobie przypomniał - tym razem strzelając pięknego gola na remis z Lille! Co więcej, był to pierwszy gol wyjazdowy włoskiego napastnika od... 563 dni!

Sheridan pewnie z rzutu karnego!

Cillian Sheridan pewnie wykorzystuje rzut karny podyktowany za faul Polacka na Frankowskim i Jagiellonia wychodzi na prowadzenie 2-1!

Polacek stratował Frankowskiego

Przemysław Frankowski świetnie wyprzedził Guldana, dopadł do piłki i gdy odegrał ją w głąb pola karnego, wpadł w niego rozpędzony Polacek. Rzut karny!
reklama

FC Barcelona 10 lat temu...

FC Barcelona 10 lat temu...

"Bomba" Sheridana na 1-1!

Błyskawiczna odpowiedź Jagiellonii Białystok! Cillian Sheridan dopada do piłki "wyplutej" przez Polacka i mocnym strzałem z powietrza trafia na 1-1!

Woźniak strzela ze spalonego

Zagłębie prowadzi z Jagiellonią! Woźniak pokonuje Kelemena w sytuacji sam na sam, jednak jak pokazuje kamera - piłkarz Zagłębia był na niewielkim spalonym w momencie podania. Sędzia jednak gola uznaje i jest 1-0 dla Zagłębia!
reklama