reklama

Takie rzeczy nie zdarzają się często

reklama

Ivan Runje strzela na 3-3!

Co za spotkanie! Polacek źle wychodzi do dośrodkowania i zderza sie z zawodnikami na linii pola bramkowego, a do piłki dopada Runje i strzela do pustej bramki. Jagiellonia remisuje z Zagłębiem Lubin 3-3!

Starzyński do Janoszki i jest 3-2!

Co za mecz! Filip Starzyński posyła fenomenalną piłkę w pole karne Jagiellonii, tam znajduje się Janoszka i strzałem głową pokonuje Kelemena. 3-2 dla Zagłębia Lubin!

Nie ma chwili, by zmrużyć oko

Nie ma chwili, by zmrużyć oko
reklama

2. gol Balotellego z Lille!

Kolejne trafienie Mario Balotellego! Tym razem włoski napastnik dobija strzał Ricardo i Nice w meczu z Lille wychodzi na prowadzenie 2-1!

Łukasz Piątek strzela na 2-2!

W 2. połowie Zagłębie przycisnęło drużynę Jagiellonii, czego wynikiem bramka Łukasza Piątka, który dobił strzał Martina Nespora!

Ładny gest poznańskich kibiców

Ładny gest poznańskich kibiców
Kibice Lecha Poznań wyszli z ładną inicjatywą wobec sympatyków Legii Warszawa, którzy w niedzielę przyjadą na szlagierowy mecz Ekstraklasy. W poznańskim MPK zamówiono 20 autobusów, które posłużą kibicom Legii za transport ze stacji kolejowej Palędzie (miejscowość pod Poznaniem), na sam stadion przy Bułgarskiej. Od razu po meczu te pojazdy odwiozą kibiców z powrotem na tę samą stację. Za całość zapłacą kibice "Kolejorza". Jeszcze niedawno miasto dzieliło się kosztami z Lechem Poznań przy transporcie zorganizowanych grup kibicowskich na Inea Stadion, jednak ostatnio się to zmieniło i całość spoczywa na barkach klubu. Takie rozwiazanie jest nie tylko ładnym gestem poznaniaków, ale ma też swoje praktyczne aspekty - dzięki temu nie trzeba będzie organizować przemarszu kibiców w centrum miasta, co zakłóciłoby miejską komunikację i spowodowało spore korki. W ten sposób także uniknięto potencjalnej konfrontacji grup kibicowskich obu klubów.
za:sportowefakty.wp.pl
reklama