reklama

Balotelli i kontrola na lotnisku

Mario Balotelli nawet kontrolę na lotnisku musi przechodzić w oryginalny sposób. Tylko na to spójrzcie! :)
źródło:youtube.com
reklama

Luciano - Riyad Mahrez

Niemiecki raper Luciano jest chyba wielkim kibicem "Lisów" z Leicester, bo jego najnowszy kawałek nosi tytuł "Riyad Mahrez". W klipie Luciano rapuje w koszulce ekipy mistrzów Anglii.
źródło:youtube.com

1000 dni od finału MŚ 2014

1000 dni od finału MŚ 2014

Trener Eldense oskarża graczy Barcy B

Trener Eldense oskarża graczy Barcy B
Absolutnie nic nie wiem o ustawianiu wyników meczów. Po sobotnim upokorzeniu z Barcą B wierzę w to, że 20 naszych piłkarzy jest czystych. Gracze Barcelony nie respektowali zasad szacunku pomiędzy drużynami. Nasi piłkarze, którzy siedzieli na ławce, prosili ich o to, żeby przestali strzelać, ale oni powiedzieli: "Przepraszamy, ale nie możemy". To wszystko to jest jakiś koszmar. Nie wiem o czym oni wszyscy mówią - nie jestem tą osobą, o której mówią. Chcę pomóc władzom w każdy możliwy sposób.
trener Eldense Filippo Vito di Pierro za:squawka.com
reklama

Ronaldinho mógł trafić do Man Utd

Ronaldinho mógł trafić do Man Utd
Tak, mogłem grać w innym klubie, ale ze względu na moją przyjaźń z Sandro Rosellem wybrałem Barcelonę. Mogłem grać w Manchesterze United. Mój brat analizował dokąd mogę odejść z PSG. Byłem mistrzem świata i otworzyło się przede mną wiele drzwi. Kiedy Sandro został wybrany na wiceprezydenta, dostałem szansę na obejrzenie miasta i klubu i wybór stał się łatwy. Nie żałuję, że nie zagrałem w Anglii, choć byłoby to czymś szczególnym, bo to fantastyczna liga.
Ronaldinho za:Four Four Two

"Kowal" po opuszczeniu Polsatu

Polsat ma prawo zrobić ze mną co uważa, ja mam prawo mieć swoje zdanie, na tym polega wolność słowa. Ręce mi opadają, gdy patrzę na moją córkę, która zna trzy języki, kończy uniwersytet i nie ma w Polsce przyszłości, bo nie jest jakimś Misiewiczem i musi wyjeżdżać do Sewilli. I nie chodzi tylko o moją córkę, ale też znajomych. Prawie całe życie spędziłem na Bródnie i widzę, co się dzieje, jak ludzie boją się o pracę, bo zmienia się władza. To nie jest normalne. Zawsze będę stawał w obronie mojej rodziny, moich przyjaciół.
Wojciech Kowalczyk za:futbolfejs.pl

Problem Zielińskiego w rep. Polski

Problem Zielińskiego w rep. Polski
Papiery na granie to Piotr ma. Nawet na duże granie. Tyle że jego sytuacja przypomina tę z wczesnego etapu Lewandowskiego w kadrze, którego powszechnie krytykowano za różnicę w jakości występów dla Borussii Dortmund i reprezentacji Polski. Pojawiały się nawet głosy, że nie umie bądź nie chce w drużynie narodowej dawać z siebie tyle, ile w Bundeslidze. Zieliński potyka się o tę samą rafę, bo w Napoli ma lepsze towarzystwo niż w zespole Adama Nawałki. Nie oszukujmy się, wokół niego w klubie są tacy grajcarzy, tak starzy wyjadacze, że nasz młody rodak nie bierze odpowiedzialności za grę. Bo nie musi. Może skoncentrować się na spijaniu śmietanki. Natomiast w kadrze nie może schować się za plecami Krzyśka Mączyńskiego, nie jest tym drugim, tylko ma pierwszoplanową rolę, a w każdym razie wszyscy oczekują, że będzie ją odgrywał. I tu powstaje problem, bo jeszcze nie jest przygotowany do samodzielnego kierowania drugą linią. Zielu ma kłopot z wypośrodkowaniem gry ofensywnej i defensywnej, to znaczy w destrukcji jest o wiele słabszy. A skończyły się czasy, kiedy facet wyłączy się z gry, stanie i poczeka na podanie z własnej obrony. Piotr to już kawał piłkarza w sensie wyszkolenia technicznego, natomiast na jego taktyczną dojrzałość musimy jeszcze poczekać. Możemy sobie na to pozwolić, bo to wciąż młody zawodnik. Z ferowaniem ostatecznych wyroków w jego kwestii wstrzymałbym się do czasu po mundialu w Rosji. Gdzie - jak wszystko wskazuje - na 90 procent zagramy.
Maciej Terlecki za:pilkanozna.pl
reklama