reklama

Zagranie Tottiego podczas derbów Rzymu

Zagranie Tottiego podczas derbów Rzymu
reklama

Balotelli i kontrola na lotnisku

Mario Balotelli nawet kontrolę na lotnisku musi przechodzić w oryginalny sposób. Tylko na to spójrzcie! :)
źródło:youtube.com

Luciano - Riyad Mahrez

Niemiecki raper Luciano jest chyba wielkim kibicem "Lisów" z Leicester, bo jego najnowszy kawałek nosi tytuł "Riyad Mahrez". W klipie Luciano rapuje w koszulce ekipy mistrzów Anglii.
źródło:youtube.com

1000 dni od finału MŚ 2014

1000 dni od finału MŚ 2014
reklama

Trener Eldense oskarża graczy Barcy B

Trener Eldense oskarża graczy Barcy B
Absolutnie nic nie wiem o ustawianiu wyników meczów. Po sobotnim upokorzeniu z Barcą B wierzę w to, że 20 naszych piłkarzy jest czystych. Gracze Barcelony nie respektowali zasad szacunku pomiędzy drużynami. Nasi piłkarze, którzy siedzieli na ławce, prosili ich o to, żeby przestali strzelać, ale oni powiedzieli: "Przepraszamy, ale nie możemy". To wszystko to jest jakiś koszmar. Nie wiem o czym oni wszyscy mówią - nie jestem tą osobą, o której mówią. Chcę pomóc władzom w każdy możliwy sposób.
trener Eldense Filippo Vito di Pierro za:squawka.com

Ronaldinho mógł trafić do Man Utd

Ronaldinho mógł trafić do Man Utd
Tak, mogłem grać w innym klubie, ale ze względu na moją przyjaźń z Sandro Rosellem wybrałem Barcelonę. Mogłem grać w Manchesterze United. Mój brat analizował dokąd mogę odejść z PSG. Byłem mistrzem świata i otworzyło się przede mną wiele drzwi. Kiedy Sandro został wybrany na wiceprezydenta, dostałem szansę na obejrzenie miasta i klubu i wybór stał się łatwy. Nie żałuję, że nie zagrałem w Anglii, choć byłoby to czymś szczególnym, bo to fantastyczna liga.
Ronaldinho za:Four Four Two

"Kowal" po opuszczeniu Polsatu

Polsat ma prawo zrobić ze mną co uważa, ja mam prawo mieć swoje zdanie, na tym polega wolność słowa. Ręce mi opadają, gdy patrzę na moją córkę, która zna trzy języki, kończy uniwersytet i nie ma w Polsce przyszłości, bo nie jest jakimś Misiewiczem i musi wyjeżdżać do Sewilli. I nie chodzi tylko o moją córkę, ale też znajomych. Prawie całe życie spędziłem na Bródnie i widzę, co się dzieje, jak ludzie boją się o pracę, bo zmienia się władza. To nie jest normalne. Zawsze będę stawał w obronie mojej rodziny, moich przyjaciół.
Wojciech Kowalczyk za:futbolfejs.pl
reklama