reklama

"Czysty" samochód Nicklasa Bendtnera

reklama

Świąteczna rada Tomasza Hajty

Świąteczna rada Tomasza Hajty

Piłkarz Arki szczerze o graczach Lechii

Piłkarz Arki szczerze o graczach Lechii
Myślę, że tak, jest sporo różnic między obiema szatniami. Chociażby z opowiadań naszych chłopaków, którzy znają niektórych z Lechii, to wiem, że tam na pewno jest inne mniemanie o sobie, inne kariery, nastawienie do piłki, sportu i barw klubowych. Bo u nas może jest – nie dużo – ale więcej zawodników, którzy są związani z Arką i mocniej zależy im na dobrej postawie klubu, a niekoniecznie musi tak być w Lechii. Na pewno jest tam kilku zawodników, którzy mają głowę w chmurach i niektóre wypowiedzi są co najmniej dziwne. U nas każdy twardo stąpa po ziemi, nie ma gwiazd i wywyższania się, tym bardziej po ostatnich porażkach. Wszyscy widzą, że nie zawsze jest kolorowo. Nie chcę podkręcać atmosfery i wymieniać nazwisk. To jest moje zdanie, zachowam je dla siebie, ale sądzę, że jest tam kilku zawodników, którzy za bardzo pokazują swoje ego i są zbyt hej do przodu, jak ja to mówię.
Michał Nalepa za:weszlo.com

Tymczasem na meczu w Etiopii

Tymczasem na meczu w Etiopii
reklama

Firmino strzela w końcówce 1 połowy

No i w końcu Liverpool przebił się przez defensywny mur WBA! Zagranie w pole karne, jedna główka, druga główka i... 1:0!

Gdyby Suarez dalej grał w Liverpoolu

Czas na kolejny eksperyment przeprowadzony w FIFIE 17. Co by się stało, gdyby Luis Suarez nie odszedł do FC Barcelony i dalej grał w Liverpoolu. Sprawdźcie!
źródło:youtube.com

Falcao pięknie przymierzył z wolnego

Tak się strzela zwycięskie bramki! 81. minuta meczu - rzut wolny, Falcao i... Co za gol! 2:1 dla AS Monaco - kolejne 3 punkty na koncie ekipy Kamila Glika.

Efektowna bramka 11-letniego syna Zizou

Tata będzie dumny! 11-letni Elyaz Zidane załadował takiego gola juniorskiej drużynie FC Barcelony w mini "El Clasico". Trochę przypadkowo, ale... ładnie wyszło.
źródło:youtube.com

Bale nie zagra w rewanżu z Bayernem?

Bale nie zagra w rewanżu z Bayernem?
Dzisiejsza "Marca" donosi, że Gareth Bale wciąż narzeka na obrzęk mięśnia płaszczkowatego prawej łydki. Uraz może go wykluczyć z wtorkowego meczu rewanżowego z Bayernem.
za:Marca oraz realmadryt.pl

Wyjątkowa dedykacja od Isco

Wyjątkowa dedykacja od Isco
Okazuje się, że wczorajsza niecodzienna celebracja pierwszego gola strzelonego przez Isco, miała wyjątkowe znaczenie, o którym większość kibiców nie wiedziała. Wyjaśniła je 8-letnia Manar, dziewczynka z Gijon, której rodzice są głusi. To właśnie ona poprosiła Isco, aby w przypadku strzelenia bramki, pokazał specjalny znak, który w języku migowym oznacza 'kocham cię'. Znak zademonstrowany przez hiszpańskiego piłkarza, był dedykowany właśnie jej rodzicom.
za:Marca

Świąteczne śniadanie Michała Żyry

Świąteczne śniadanie Michała Żyry

"Lewy" na dzisiejszym treningu Bayernu

Chiński sekret Antonio Candrevy

Chiński sekret Antonio Candrevy
Wczorajsze derby Mediolanu zostały okrzyknięte pierwszymi derbami chińskimi, głównie z uwagi na chińskich właścicieli obu klubów oraz dziwną porę rozegrania samego meczu (faworyzującą chińskich telewidzów). Okazuje się, że to nie jedyne orientalne akcenty. Kiedy Antonio Candreva strzelił pierwszą bramkę dla Interu i ciesząc się z niej ściągnął koszulkę, można było zauważyć na jego plecach dziwne, ciemne ślady. O co chodziło? Prawdopodobnie o zastosowanie, wywodzącej się z tradycji chińskiej, terapii stawiania baniek. Metoda ta jest stosowana przez wielu sportowców różnych dyscyplin sportowych i ma na celu zmianę przepływu energii ciała oraz przywrócenie równowagi fizycznej.
za:calciomercato.com

Zwycięska ekipa na treningu Realu

Zwycięska ekipa na treningu Realu

Skład Liverpoolu na mecz z WBA

Skład Liverpoolu na mecz z WBA

Falcao najlepszym nauczycielem

Falcao najlepszym nauczycielem

Isco zasługuje na więcej minut?

Isco zasługuje na więcej minut?
Z Isco postępuje się w sposób bardzo niesprawiedliwy. To niewiarygodne, że w Lidze Mistrzów, Fabio Coentrao ma więcej rozegranych minut niż właśnie Isco.
Manolo Lama, hiszpański dziennikarz za:tiempo de juego
reklama