Efektowny wolej Bartosza Śpiączki!

Górnik Łęczna wychodzi na prowadzenie po kapitalnej dwójkowej akcji Bartosza Śpiączki i Piotra Grzelczaka! Śpiączka odebrał piłkę na środku boiska, zagrał ją na skrzydło do Grzelczaka, ten odwdzięczył mu się ładnym dośrodkowaniem i napastnik Łęcznej pokonuje Załuskę strzałem z powietrza. 1-0 dla Górnika Łęczna!

Willian z rzutu wolnego na 1-0

Fani Chelsea nie musieli długo czekać na pierwszego gola swoich ulubieńców. Willian już w 5. minucie półfinałowego meczu z Tottenhamem precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego i nie dał szans Llorisowi. Chelsea na prowadzeniu!

Trapp prawie strzelił gola Cavanim

To byłaby z pewnością najbardziej absurdalna bramka weekendu - Kevin Trapp chciał szybko wznowić grę, zabrał się do wykopu, ale... totalnie nie zauważył, że zza pleców wybiegł mu Cavani i przywalił piłką prosto w niego. Gdyby nie interwencja Serge Auriera, piłka najprawdopodobniej wpadłaby do bramki!

Zizou nie daje nadziei Jamesowi

Owacje na stojąco dla Grosickiego

Kamil Grosicki miał duży udział przy obu bramkach dla Hull City w arcyważnym meczu z Watfordem i gdy schodził w 90. minucie, kibice zgotowali mu prawdziwe "standing ovation". Super widok! :)

Skład Chelsea na mecz z Tottenhamem

Skład Tottenhamu na mecz z Chelsea

Skład Wisły Kraków na mecz z Łęczną

Tabela Ekstraklasy przed 30. kolejką

Hack brutalnie fauluje "Lewego"

W 76. minucie meczu z Mainz Robert Lewandowski został wyjątkowo brutalnie potraktowany przez Alexandra Hacka. To powinien być rzut karny i co najmniej żółta kartka, a skończyło się... na niczym!

Za co Belotti podziwia Bonucciego?

Podziwiam Leonardo Bonucciego tak bardzo nie tylko za to, że zaakceptował fakt, iż jego syn jest fanem moim i Torino, ale również za to, że zdecydował się to upublicznić w mediach społecznościowych pomimo tego, że jest piłkarzem Juventusu. To jest coś więcej niż tylko futbol.
Andrea Belotti, napastnik Torino za:ItalianFootballTV

Piękny strzał Clucasa z dystansu!

Hull City podwyższa prowadzenie! Piłka po dośrodkowaniu Grosickiego trafia przed pole karne, tam na strzał decyduje się Sam Clucas i... gol! 2-0 dla "Tygrysów" w meczu z Watfordem!

Przewrotka 52-letniego Van Bastena

On wciąż to ma! Lata lecą, a Marco Van Basten wciąż zachwyca koordynacją przy tego typu strzałach. Chociaż może lepiej, że akurat lądował na piachu. Na innej nawierzchni bolałoby pewnie trochę bardziej... :P

Marković strzela po podaniu "Grosika"!

1-0 dla grającego w "10" Hull City! Robertson wyprowadza kontratak, piłkę na prawym skrzydle dostaje Grosicki, zagrywa kapitalną piłkę do Markovicia i Serb najpierw strzela głową w poprzeczkę, a później dobija swój strzał! Siedzi w bramce!

Skład Piasta na mecz z Jagiellonią

Thiago daje Bayernowi remis!

Długo Bayern nie mógł znaleźć drogi do bramki Hutha, jednak w końcu w 73. minucie się udało! Gola zdobywa Thiago Alcantara i mamy już 2-2!