Komplet wyników 30. kolejki Ekstraklasy

Hazard strzela na 3-2

Chelsea naprawdę chce się dostać do finału! Po rzucie rożnym wykonywanym przez 'The Blues', piłka spadła pod nogi Edena Hazarda, który mierzonym strzałem w długi róg po raz trzeci pokonał dzisiejszego wieczora Hugo Llorisa!

Magiczne trafienie Grzegorza Bonina

CO ZA TRAFIENIE! Grzegorz Bonin po raz kolejny pokazał swoje ponadprzeciętne umiejętności, zrobił wiatrak z Pola Lloncha i kapitalnym strzałem pokonał Łukasza Załuskę! 2-1 dla Górnika Łęczna!

Bramka Alliego z innej perspektywy

Trzeba przyznać, że Alli wykończył podanie Eriksena w naprawdę świetnym stylu!

Piękna bramka Dele Alliego!

Co za derby Londynu! Tottenham zdołał doprowadzić do remisu po fenomenalnej akcji duetu Eriksen-Alli. Duńczyk popisał się fantastycznym dograniem z głębi boiska, a młody Anglik uciekł obrońcom i z pierwszej piłki pokonał Llorisa!

Magiczne sklejenie piłki Edena Hazarda

W przerwie meczu Chelsea z Tottenhamem gwiazdy drużyny Antonio Conte udały się na rozgrzewkę, a Eden Hazard udowodnił, że jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy na świecie. Sklejenie piłki na poziomie Ronaldinho i Dimityra Berbatova! :O

To dopiero niespodzianka

Debiutancki gol Necida dla Legii!

Mamy dziś prawdziwy festiwal debiutanckich bramek w Legii! W 1. połowie trafił Dominik Nagy, a po przerwie swojego pierwszego gola dla warszawskiego klubu strzelił Tomas Necid! I tym samym wyprowadził Legię na prowadzenie 2-1!

OFICJALNE: Poważne kontuzje w United

Manchester United poinformował w oficjalnym komunikacie, że Zlatan Ibrahimović i Marcos Rojo w meczu z Anderlechtem doznali poważnych uszkodzeń więzadeł kolanowych. W najbliższych dniach piłkarze przejdą szczegółowe badania, po których będzie można ocenić, jak długo będą pauzować.
za:manutd.com

William pewnie z karnego na 2-1!

Son fauluje w polu karnym Victora Mosesa, a sędzia bez chwili zawahania wskazuje na "wapno"! Do karnego podchodzi Willian, zamienia go na gola i Chelsea znów prowadzi z Tottenhamem!

Sprytna główka Kane'a na remis

Harry Kane wykorzystał bardzo dobrą wrzutkę niezawodnego jeśli chodzi o asysty Eriksena i dość szybko doprowadził do wyrównania. Chelsea remisuje z Tottenhamem 1-1!

Wyniki Ekstraklasy do przerwy

Nagy daje prowadzenie Legii!

1-0 dla Legii! Kapitalne podanie ze środowej strefy boiska od Thibaulta Moulina na bramkę zamienia Dominik Nagy, dla którego jest to pierwszy gol dla warszawskiej Legii!

Baner kibiców Chelsea dla Conte

Kibice Chelsea wynajęli samolot, który podczas meczu półfinałowego między Chelsea a Tottenhamem przeleciał nad Wembley. Do maszyny przyczepiony był baner z sympatyczną wiadomością dla Antonio Conte!

Sheridan daje Jagiellonii prowadzenie!

Jagiellonia wychodzi na prowadzenie! Piłkę głową zgrywa Runje, a na bramkę zamienia ją również po uderzeniu głową niezawodny Cillian Sheridan!

Efektowny wolej Bartosza Śpiączki!

Górnik Łęczna wychodzi na prowadzenie po kapitalnej dwójkowej akcji Bartosza Śpiączki i Piotra Grzelczaka! Śpiączka odebrał piłkę na środku boiska, zagrał ją na skrzydło do Grzelczaka, ten odwdzięczył mu się ładnym dośrodkowaniem i napastnik Łęcznej pokonuje Załuskę strzałem z powietrza. 1-0 dla Górnika Łęczna!

Willian z rzutu wolnego na 1-0

Fani Chelsea nie musieli długo czekać na pierwszego gola swoich ulubieńców. Willian już w 5. minucie półfinałowego meczu z Tottenhamem precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego i nie dał szans Llorisowi. Chelsea na prowadzeniu!