Dramatyczna diagnoza Ibrahimovicia

Kurt Zouma po trafieniu Maticia na 4-2!

W 83. minucie Nemanja Matić odpalił prawdziwą "petardę" na bramkę Hugo Llorisa, a Kurt Zouma gdy zobaczył to trafienie, po prostu nie był w stanie się otrząsnąć :D

Reakcja Zoumy na trafienie Maticia

MEGA trafienie Nemanji Maticia!

Co za strzał Maticia!!! Serb zaliczył na Wembley trafienie życia, a Chelsea nokautuje Tottenham. Biedny Lloris nawet nie drgnął...

Komplet wyników 30. kolejki Ekstraklasy

Hazard strzela na 3-2

Chelsea naprawdę chce się dostać do finału! Po rzucie rożnym wykonywanym przez 'The Blues', piłka spadła pod nogi Edena Hazarda, który mierzonym strzałem w długi róg po raz trzeci pokonał dzisiejszego wieczora Hugo Llorisa!

Magiczne trafienie Grzegorza Bonina

CO ZA TRAFIENIE! Grzegorz Bonin po raz kolejny pokazał swoje ponadprzeciętne umiejętności, zrobił wiatrak z Pola Lloncha i kapitalnym strzałem pokonał Łukasza Załuskę! 2-1 dla Górnika Łęczna!

Bramka Alliego z innej perspektywy

Trzeba przyznać, że Alli wykończył podanie Eriksena w naprawdę świetnym stylu!

Piękna bramka Dele Alliego!

Co za derby Londynu! Tottenham zdołał doprowadzić do remisu po fenomenalnej akcji duetu Eriksen-Alli. Duńczyk popisał się fantastycznym dograniem z głębi boiska, a młody Anglik uciekł obrońcom i z pierwszej piłki pokonał Llorisa!

Magiczne sklejenie piłki Edena Hazarda

W przerwie meczu Chelsea z Tottenhamem gwiazdy drużyny Antonio Conte udały się na rozgrzewkę, a Eden Hazard udowodnił, że jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy na świecie. Sklejenie piłki na poziomie Ronaldinho i Dimityra Berbatova! :O

To dopiero niespodzianka

Debiutancki gol Necida dla Legii!

Mamy dziś prawdziwy festiwal debiutanckich bramek w Legii! W 1. połowie trafił Dominik Nagy, a po przerwie swojego pierwszego gola dla warszawskiego klubu strzelił Tomas Necid! I tym samym wyprowadził Legię na prowadzenie 2-1!

OFICJALNE: Poważne kontuzje w United

Manchester United poinformował w oficjalnym komunikacie, że Zlatan Ibrahimović i Marcos Rojo w meczu z Anderlechtem doznali poważnych uszkodzeń więzadeł kolanowych. W najbliższych dniach piłkarze przejdą szczegółowe badania, po których będzie można ocenić, jak długo będą pauzować.
za:manutd.com

William pewnie z karnego na 2-1!

Son fauluje w polu karnym Victora Mosesa, a sędzia bez chwili zawahania wskazuje na "wapno"! Do karnego podchodzi Willian, zamienia go na gola i Chelsea znów prowadzi z Tottenhamem!

Sprytna główka Kane'a na remis

Harry Kane wykorzystał bardzo dobrą wrzutkę niezawodnego jeśli chodzi o asysty Eriksena i dość szybko doprowadził do wyrównania. Chelsea remisuje z Tottenhamem 1-1!

Wyniki Ekstraklasy do przerwy

Nagy daje prowadzenie Legii!

1-0 dla Legii! Kapitalne podanie ze środowej strefy boiska od Thibaulta Moulina na bramkę zamienia Dominik Nagy, dla którego jest to pierwszy gol dla warszawskiej Legii!