reklama

Hit Eda Sheerana w stylu "El Clasico"

Szalona ekipa "442oons" powróciła z nową parodią. Tym razem niedzielne "El Clasico" podsumowali... wyjątkową wersją hitu Eda Sheerana "Shape of You". Wpada w ucho!
źródło:youtube.com
reklama

Obrońca 1. FC Nurnberg i jego cieszynka

Obrońca 1. FC Nurnberg i jego cieszynka
Thanks my friend @leomessi ;) @davebulthuis
Holenderski obrońca drugoligowego 1. FC Nurnberg Dave Bulthuis zaprezentował nieco inną wersję "cieszynki" Leo Messiego z "El Clasico. ;)
źródło:instagram.com

Polski freestyler vs pies

😱Cypro VS Dog 😱 👉Write in the comment which ANIMAL you'll panna 😂 Let's have some fun together! @0ocypro0
Przed Wami polski freestyler Cyprian "Cypro" Mikita i jego pojedynek na skillsy z psem. Musicie to zobaczyć!
źródło:instagram.com

Xavi wskazał najlepszego Anglika

Xavi wskazał najlepszego Anglika
Obecnie najlepszym angielskim piłkarzem i jednym z najlepszych w całej Europie jest Dele Alli. To naprawdę wyjątkowy piłkarz.
Xavi za:Actu Foot
reklama

To on pokazał Messiemu żółtą kartkę

To on pokazał Messiemu żółtą kartkę

Kibice rywali kpili z Chapecoense

Kibice rywali kpili z Chapecoense
Na miano skandalu zasługuje sytuacja, która miała miejsce w trakcie niedzielnego meczu Criciuma - Chapecoense. W trakcie spotkania część miejscowych fanów zaczęła lżyć z drużyny przeciwnej, wykrzykując hasła nawiązujące do katastrofy samolotu pod Medellin, która miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. Maszyna rozbiła się wówczas o ziemię z powodu braku paliwa. "Ooo, ooo, ooo, napełnijcie bak samolotu!" - skandowała niewielka część z obecnych na trybunach Estadio Heriberto Hulse, podczas gdy reszta zgromadzonych wygwizdywała ich haniebne zachowanie.
za:polsatsport.pl

Pogba już żałuje transferu?

Pogba już żałuje transferu?
Z Włoch dochodzą sygnały, że Paul Pogba może zaczynać żałować odejścia z Juventusu i przenosin do Anglii. Obrońca mistrza Włoch, Andrea Barzagli, zdradził, że Pogba rozmawiał niedawno z piłkarzami Juve za pomocą wideo połączenia. Francuski piłkarz przyznał wtedy, że kibicuje Juventusowi, jest bardzo zadowolony z osiąganych wyników i że chciałby tam teraz być.
za:calciomercato.com
reklama