reklama

Harmonogram PlayStation League

Harmonogram PlayStation League
Zapisy do FIFA 17 ruszają już 25.04. FIFA będzie też trwała przez co najmniej pół roku!
reklama

Julia Roberts do Ramosa po El Clasico

Wspaniale zagrałeś dzisiejszego wieczoru... Jak zwykle!
Julia Roberts za:fourfourtwo.com

Dlaczego Di Maria zmienił cieszynkę?

Dlaczego Di Maria zmienił cieszynkę?
Angel Di Maria zmienił niedawno sposób celebrowania zdobytych bramek i zamiast charakterystycznego serca dedykowanego żonie i córce, piłkarz symuluje teraz wykonywanie połączenia telefonicznego. Zmianę wytłumaczył sam zainteresowany: "Zazwyczaj nie ma mnie w domu przez sesje treningowe, mecze PSG, wyjazdy na mecze reprezentacji Argentyny. Dlatego teraz, kiedy strzelam gola, robię taki znak. Często rozmawiam przez telefon z moją córką i to ona chciała, żebym teraz robił taką cieszynkę. A kiedy twoje dziecko prosi ciebie o coś takiego, to robisz to!".
za:cadenaser.com

Leo Messi wśród najlepszych

Leo Messi wśród najlepszych
reklama

5-osobowa ekipa Barcy wg. Puyola

Carles Puyol
Carles Puyol został poproszony o wybranie najlepszej według niego 5-osobowej drużyny FC Barcelony. Był tylko jeden warunek - ekipa musiała się składać z piłkarzy, z którymi Puyol miał okazję występować na boisku.

Karne zgrupowanie Interu

Karne zgrupowanie Interu
Włodarze Interu zadecydowali o karnym zgrupowaniu dla całej kadry zespołu. Decyzja została spowodowana ostatnią porażką z Fiorentiną na wyjeździe. Inter prowadząc 1-2, przegrał ostatecznie 5-4 i prawie zupełnie pogrzebał szanse na występ w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Zgrupowanie w ośrodku treningowym Appiano Gentile ma potrwać do niedzieli 30 kwietnia. Tego dnia Inter zmierzy się z ekipą Napoli.
za:corriere dello sport

Fenomenalny Roberto

Fenomenalny Roberto
W tym sezonie Sergi Roberto brał udział w dwóch najważniejszych akcjach Barcelony w tym sezonie.
reklama